NewYorkPolonia >> Article
Proroctwo Mayan na dzie艅 21 XII 2012

Posted on: January 11, 2008

Wieslaw A Ochocki w dniu 01/11/2008

Czy przepowiednia sie spelni, czy doswiadczymy tych wydarzen naocznie? Sa to pytania, na ktore napewno jako ludzkosc otrzymamy odpowiec. Do magicznej daty pozostalo bowiem 1806 dni!

Data, 21 grudnia, 2012, jest specjalnym dniem. Reprezentuje maksymalne mo偶liwe wp艂ywy dla s艂onecznych b艂ysk贸w, kt贸rych wszech艣wiat mo偶e dostarczy膰. Niew膮tpliwie Mayans, albo cywilizacja, kt贸ra wp艂yn臋艂a na nich, wiedzieli o tych rzeczach.

Istnieje popularne wierzenie, 偶e kalendarz zawiera proroctwo o ko艅cu 艢wiata, kt贸ry si臋 stanie w roku 2012. Nie wiedzia艂em wtedy zbyt du偶o o ca艂ej tematyce, wi臋c gdy rozpocz膮艂em badanie tematu, stara艂em si臋 czyni膰 to z otwartym umys艂em. Zacz膮艂em od og贸lno-dost臋pnej archeologii i interpretacji ekspert贸w odnosnie kalendarza. Wkr贸tce jednak w moich badaniach nast膮pi艂 zwrot, kt贸ry spowodowa艂, i to ca艂kiem literalnie, 偶e w艂osy stan臋艂y mi d臋ba. Jestem przekonany, 偶e te proroctwa s膮 prawdziwe.

By zrozumie膰 co mo偶e si臋 sta膰 z Ziemi膮 i jej mieszka艅cami, przywo艂aj wewn臋trzny spok贸j i pod膮偶 za faktami. Nie jest to tak proste zagadnienie, jak by si臋 to mog艂o powierzchownie wydawa膰. Wymagane jest zrozumienie pewnych z艂o偶onych, naukowych fakt贸w, kt贸re postaram si臋 wyjasni膰 w przyst臋pny spos贸b.

Kalendarz – Wyjasnienie Bywa zwany tak偶e Kalendarzem Aztek贸w. Utrwalony jako p艂askorze藕ba na azteckim „kamieniu s艂onecznym”, jest wystawiony na pokaz w Narodowym Muzeum Antropologii i Historii w Chapultepec Park, w Mexico City. Istnieje wiele interesuj膮cych szczeg贸艂ow odnosnie tego kamienia, cho膰 dla naszych potrzeb skupi臋 si臋 jedynie na tych wiadomosciach, kt贸re maj膮 zwi膮zek z „Czasami Ko艅ca”.

We wsp贸艂czesnym kalendarzu, zwanym Kalendarzem Gregoria艅skim, istnieje system dni, tygodni, miesi臋cy i lat. Kalendarz Maj贸w jest bardziej skomplikowany. W rzeczy samej, istniej膮 tam trzy kalendarze. Po pierwsze – religijny kalendarz, z okresem 260 dni i ich religijnym cyklem.

Zawarte tam jest 20 tygodni maj膮 po 13 dni. Ka偶dy tydzie艅 ma swoje imi臋, graficzn膮 reprezentacj臋 i unikalne znaczenie z nim zwi膮zane. Przypomina mi to raczej kalendarz chi艅ski, z jego „rokiem szczura” albo „rokiem ma艂py” itd., i ich specjalnym znaczeniem.Po drugie – kalendarz s艂oneczny.

Podobnie jak w naszym, ma on 365 dni. Podzielony na 18 miesi臋cy; ka偶dy z 20 dniami. Pod koniec cyklu nast臋puje okres 5 dni – uwa偶anych za pechowe, gdy偶 nie nale偶膮 one do 偶adnego w wy偶ej wspomnianych 18 miesi臋cy. Ka偶dy miesi膮c ma unikalne imi臋, logo i specjalne znaczenie.Jest wi臋c mo偶liwe by dla ka偶dej konkretnej daty, wykalkulowa膰 jej religijny tydzie艅 i s艂oneczny miesi膮c i przewidzie膰 ich wzajemne oddzia艂ywanie i przeznaczenie.

Ale nie to stanowi o 藕r贸dle proroctwa zwi膮zanego z rokiem 2012. By je zrozumie膰, musimy wyjawi膰 trzeci z kalendarzy – zwany „d艂ugim odmierzaniem”.Podczas gdy pierwsze 2 cykle mog艂yby by膰 przyr贸wnane do tryb贸w, wprawianych w ruch przez up艂yw czasu, „d艂ugie odmierzanie” oblicza liczb臋 wszystkich dni, poczynaj膮c of dnia „1” , poprzez dzie艅 obecny , ale na nim nie ko艅cz膮c.

Ka偶dy dzie艅 w historii ma wi臋c swoj膮 dat臋 w „d艂ugim odmierzaniu”, a przy odrobinie matematycznych kalkulacji, mo偶na te偶 okresli膰 jego religijny tydzie艅 i s艂oneczny miesi膮c.Gdy pisa艂em ten artyku艂, rozwa偶a艂em napisanie programu w Javascript, kt贸ry m贸g艂by wykona膰 niezb臋dne wyliczenia. M贸j przyjaciel, Gene Matlock, powiedzia艂 mi, 偶e podczas jego wizyty w Meksyku, widzia艂 kram z drewnianymi a nawet mechanicznymi kalendarzami , kt贸re mog艂y poda膰 szczeg贸艂owe daty. Podobno s膮 one u偶ywane do przewidywania przysz艂osci, albo by okresli膰 najdogodniejszy czas dla specjalnych zdarze艅, takich jak slub albo por贸d.

Chocia偶 wi臋c znajomos膰 religijnego i s艂onecznego cyklu mog艂aby by膰 po偶yteczna, to jednak „d艂ugie odmierzanie” ma decyduj膮ce znaczenie przy okreslaniu s膮dny-dzie艅 „ Dzie艅 S膮du Ostatecznego”.

Dni d艂ugiego rachunku s膮 numerowane z niezwyk艂ym systemem. Zamiast pisania numer贸w jak robimy, z prawa na lewo i ka偶de miejsce jest wielokrotno艣i膮 10 (i.e. 10000, 1000, 100, 10, 1), Mayans mieli tylko 5 miejsc. Pierwsze miejsce zarezerwowano numer od 0 do 20. w lewo, drugie miejsce mog艂o mie膰 zasi臋g od 0 do 17; trzecie od 0 do 19; czwarte od 0 do 19 i w ostatniej od 0 do 12. Numery zosta艂y napisane z prawa na lewo, jak nasz system, rozdzielony przez kropk臋. Zamiast wielokrotno艣ci 10, pierwsze miejsce mia艂o wielokrotno艣膰 1 (jak nasz system); drugie miejsce wielokrotno艣膰 20; trzecie wielokrotno艣膰 360; czwarte wielokrotno艣膰 7200 i pi膮te wielokrotno艣膰 144000.

Wi臋c d艂ugi numer rachunku, na przyk艂ad, m贸g艂by zosta膰 napisany jako 4.12.5.9.0 i by艂by obliczony jak nast臋puje: (4 x 144000) + (12 x 7200) + (5 x 360) + (9 x 20) + (0 x 1) albo d艂ugiego rachunku 145980. To nie jest zbyt trudne, by zrozumie膰, 偶e maksymalny numer, kt贸ry mo偶e zosta膰 zarejestrowany w ten spos贸b by艂by 12.19.19.17.20, chocia偶 jacy艣 badacze lubi膮 napisa膰 to jako 13.0.0.0.0. To jest d艂ugi numer rachunku 1,872,000 dni albo 5125.36 lat naszych nowoczesnych oblicze艅.

Oczywi艣cie, kalendarz jest bardzo stary! Przez lata pracy, archeolodzy znale藕li wyrze藕bione pomniki, kt贸re zarejestrowa艂y d艂ugi rachunek dla wiecznych dat w Mayan historii. Gdy data pocz膮tkowa zosta艂a ustalona, "dnia 1" jako Sierpie艅 11, 3114 p.n.e. teraz ju偶 by艂o 艂atwo, by obliczy膰 dat臋, w kt贸rej kalendarzowy cykl sko艅czy si臋 w grudniu 21, 2012.

Poniewa偶 kalendarzowe ko艅ce nie udowadniaj膮 niczego, 偶e 艣wiat, albo 偶ycie sko艅czy si臋.. Mozesz mi zaufa膰. Rozpatrzmy ten jeden jedyny przypadek. Potrzebujemy spojrze膰 ostro偶nie w date 21 XII 2012 i spr贸bujmy zrozumie膰, dlaczego Mayans nigdy nie obliczyli daty poza tym punktem w tym czasie. Aby zrobi膰 to, musimy p贸js膰 do Arch膰ologii nauki Astronomii i Astrofizyki.

Jest to wszystko o S艂o艅cu.

To jest ironiczne (albo by膰 mo偶e nie) 偶e Mayan Calendar cz臋sto jest nazywany "kamie艅 s艂o艅ca." Kiedy kalendarz ma "s艂oneczne" dni, uznaj膮c 365 dni zabierze dla naszej planety, by obr贸ci膰 si臋 dooko艂a niebia艅skiego cia艂a. To jest te偶 prawdziwe, 偶e S艂o艅ce gra tutaj kluczow膮 rol臋 w ko艅cowym dniu "d艂ugiego rachunku"

Aby zrozumie膰 co stanie si臋 ze S艂o艅cem na dzie艅 21 XII 2012, potrzebujemy przejrze膰 jakie艣 naukowe stwierdzenia okres贸w jak "ekliptyka", "艣rodek masy" i "plamy s艂oneczne." One s膮 wa偶ne w dyskusji, kt贸ra nast臋puje. Zaczniemy od najtrudniejszego na pierwszy rzut.

Okresy, kt贸re spotkamy... i Srodek Ci臋偶kosci!

Nie masz 偶adnej w膮tpliwo艣ci, 偶e Ziemia kr膮偶y wok贸艂 s艂o艅ca. Dobrze i w艂aciwie, to nie jest ca艂kiem tak prawdziwe do ko艅ca! Czy wiadomo ci, co to jest 艣rodek ci臋偶ko艣ci? To jest techniczny wydawany d藕wi臋k. To jest dok艂adne centrum dla ka偶dego materia艂u (masa cia艂a) to co okre艣la przedmiot.

Na przyk艂ad, je艣li masz prosty kij, jak linijka albo miara, jest miejsce w 艣rodku, gdzie mo偶esz zachowa膰 r贸wnowag臋 tego przedmiotu na twoim palcu. To jest jego 艣rodek ci臋偶ko艣ci. Ale 艣rodek ci臋偶ko艣ci mo偶e albo nie mo偶e by膰 punktem, kt贸ry jest dok艂adnie po艣rodku, odleg艂o艣ci ca艂ego, przedmiotu. Jakie艣 cz臋艣ci przedmiotu mog膮 by膰 ci臋偶sze (g臋stsze) ni偶 inne.

Je艣li b臋dziesz mia艂 co艣 takiego jak m艂otek, kt贸ry jest ci臋偶szy na jednym ko艅cu ni偶 innym, 艣rodek ci臋偶ko艣ci b臋dzie du偶o bli偶ej ci臋偶kiego ko艅ca ni偶 l偶ejszego. Jak otrzyma膰 wynik, gdzie jest 艣rodek ci臋偶ko艣ci? Pozw贸l spocz膮膰 na ko艅cach, na jednym palcu z ka偶dej r臋ki jakiego艣 przedmiotu np. jak linijka albo o艂贸wek. Powoli przesuwaj twoje palce do srodka razem bez upuszczania przedmiotu. Twoje palce spotkaj膮 si臋 pod 艣rodkiem ci臋偶ko艣ci przedmiotu. Mo偶esz zachowa膰 r贸wnowag臋 przedmiotu na jednym palcu w tym specjalnym miejscu.

Faktyczny 艣rodek ci臋偶ko艣ci m贸g艂by by膰 blisko powierzchni albo g艂臋boko wewn膮trz, w zale偶no艣ci od tego, czy przedmiot jest p艂aski jak linijka albo obiadowa pizza, albo "tr贸jwymiarowy", jak pude艂ko albo pi艂ka. I, je艣li pozwoli艂e艣, 偶e przedmiot obraca si臋 (jak kiedy rzucasz go), to pr贸buje obr贸ci膰 si臋 w tym punkcie.

Ten obraz pokazuje tobie, 偶e centrum masy i 艣rodek masy mo偶e by膰 nieznacznie okreslony r贸偶nymi punktami. W przypadku Ziemi i S艂o艅ca, oba cia艂a obracaj膮 si臋. Obracaj膮 si臋 dooko艂a centrum masy mi臋dzy nimi. Ten punkt jest nazwany "艣rodek masy." Ziemia i S艂o艅ce "s膮 艂膮czone" przez dodan膮 ich wag臋. Podobnie tak jak lekki koniec i ci臋偶ki koniec m艂otka.

Por贸wnana do wielko艣ci S艂o艅ca, Ziemia jest jak pch艂a na kocie!

Na moment, zapomnijmy o wszystkich ma艂ych planetach i skupmy si臋 na Jowiszu. Jowisz robi jedn膮 kompletn膮 podr贸偶 dooko艂a S艂o艅ca przez 11.861773 lat. Jest nowa teoria przez Dr. Rollin Gillespie, kt贸ra, obrazuje 偶e Jowisz, (i inne mniej masywne planety) mo偶e wywo艂a膰 co 11 lat cykl plam s艂onecznych i s艂onecznych b艂ysk贸w ( wybuch贸w).

W przypadku planety Jowisz, kt贸ry jest 318 razy tak masywniejszy jak Ziemia, 艣rodek masy Jowisza i S艂o艅ca jest troch臋 dalej od centrum S艂o艅ca. Poniewa偶 Jowisz obraca si臋 dooko艂a S艂o艅ca, a samo S艂o艅ce w艂aciwie obraca si臋 dooko艂a nieznacznie, mimo艣rodowo punkt, umieszczony jest na zewn膮trz jego centrum. W ten spos贸b, planeta, kt贸ra jest wielko艣ci Jowisza wywo艂a na S艂o艅cu (albo jaka艣 gwiazda) zak艂贸cenie, by trz膮艣膰 si臋 jak ma艂y kawa艂ek.

Teraz mo偶emy skorzysta膰 z tego kawa艂ka wiedzy i szuka膰 du偶ych planet w innych uk艂adach s艂onecznych dostrzec ten typ ma艂ej wibracji gwiazdy w jej pozycji.

艢rodek masy nie jest pojedynczym punktem w S艂o艅cu. Poniewa偶 S艂o艅ce jest obracaj膮c膮 si臋 lotn膮 kul膮, 艣rodek masy tworzy pionowy, cylindryczny "r臋kaw- cylinder" kt贸ry jest cz臋艣ciowo wewn臋trzny i na zewn膮trz g艂贸wnego s艂onecznego cia艂a. Wszystkie planety maj膮 taki "r臋kaw", jeden wewn膮trz inny, w zale偶no艣ci od ich wzgl臋dnej masy i miejsca ich 艣rodk贸w masywychyla si臋 poza. Szczeg贸lny r臋kaw reprezentuj膮cy mas臋 Jowisza przecina s艂oneczn膮 powierzchni臋 w 35.9 stopniu Pn. - Pd.

To jest dok艂adnie, gdzie plama s艂oneczna i dzia艂alno艣膰 b艂ysku zaczynaj膮 si臋 i ko艅cz膮 si臋 podczas ka偶dego 11 roku cyklu. Naukowcy zauwa偶yli, 偶e kiedy Jowisz i Saturn s膮 zszeregowane, na tej samej stronie S艂o艅ca, s艂oneczna dzia艂alno艣膰 jest w jego maksymalnym nat臋偶eniu; kiedy one s膮 na bokach przeciwleg艂ych S艂o艅ca, s艂oneczna dzia艂alno艣膰 jest w jego minimum.

Te cylindry s膮 zwykle ca艂kiem uporz膮dkowane, poniewa偶 planety przylegaj膮 do w膮skiego pasma, zwanego ekliptyk膮, kt贸ra jest podobna jak cienka p艂yta rozci膮gaj膮ca si臋 z r贸wnika S艂o艅ca. Planety s膮 zawiesone tutaj, poniewa偶 (w prostych okresach) to jest strefa, gdzie grawitacja systemu jest najsilniejsza. Planety orbituj膮 S艂once w w膮skim pasmie nazwan膮 ekliptyk膮.

Ale natura nie jest nigdy doskona艂a. S艂once obraca si臋 o drobny k膮t (7.25 stopni), du偶o wi臋cej ni偶 nasza Ziemia robi. Poniewa偶 wibruje, nachyla r臋kawy, powoduje wstrz膮s w sobie i w ko艅cu rozrywa powierzchni臋. To zaniepokojenie, po prostu, toruje siebie drog臋 do powierzchni i wybucha w postaci plam s艂onecznych i solarnych b艂yskach.

Ostatni s艂oneczny cykl by艂 w 2001 roku. Ka偶dy aktywny s艂oneczny cykl pojawia si臋, kiedy b艂yski ( wybuchy) s膮 najsilniejsze, zwykle b臋d膮c blisko s艂onecznego r贸wnika, tzw. "solarne maksimum." To jest znacz膮ce, poniewa偶 nast臋pne wydarzenie "solarne maksimum" zbiega si臋 z dat膮 21 XII 2012. Ale poczekaj - jest du偶o wi臋cej!

S艂o艅ce wysy艂a w kosmos promieniowanie i silne elektryczne pr膮dy na zewn膮trz do przestrzeni. Solarne b艂yski s膮 kawa艂kami S艂o艅ca, kt贸re cz臋sto cofaj膮 si臋 na na jego powierzchnie. Czasami, wy艂adowuje bardzo silny b艂ysk, zwany Coronal Mass Ejection (CME).

Ta 艣miertelna masa, jak kule, wyrzucana jest ze S艂o艅ca. Zwykle nie uderzaj膮 one niczego, ale czasami uderzy艂y w nasz膮 planet臋. Wi臋kszo艣膰 b艂ysk贸w jest ma艂a. Ale nawet ma艂y b艂ysk mo偶e by膰 niebezpieczny. W 1989 b艂ysk uderzy艂 w kontynent Ameryki P贸艂nocnej i stopi艂 elektryczne linie, zniszczyl sieci wysokiego napi臋cia w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie stworzy艂 ogromne straty.

B艂yski mog膮 te偶 wykona膰 spustoszenie w naszych nastrojach i w fizycznym zdrowiu. Teoretycznie, du偶y b艂ysk w kierunku w Ziemi m贸g艂by zatrze膰 jonosfer臋 i na艣wietli膰 powierzchni臋, zabijaj膮c ka偶dy 偶ywy organizm, kt贸ry by dotkn膮艂.

Solarne b艂yski i punkty s艂o艅ca maj膮 艣redni cykl 11.120412 lat (ocenionych z jednego "s艂onecznego maksimum" do nast臋pnego). W艂a艣nie teraz , 2007, my jeste艣my w stosunkowo spokojnej cz臋艣ci cyklu. Ma艂a niezgodno艣膰 mi臋dzy t膮 liczb膮 i 11.861773 roku okresem Jowisza jest blisko wystarczaj膮ca, by by膰 znacz膮ca. Sugeruje, 偶e co艣 innego te偶 wp艂ywa na s艂oneczne zaniepokojenia.

Pewnnie, to mog艂oby zosta膰 przypisane do r贸偶nych pozycji innych mniej masywnych planet, ale to mog艂oby te偶 by膰 czym艣 nawet bardziej znacz膮cym - Droga Mleczna.

Galaktyczne Ustawienie w Szeregu 21 grudnia 2012 Nasz uk艂ad s艂oneczny jest cz臋艣ci膮 ogromnego dysku ukszta艂towanego jako zbi贸r gwiazd i planet zwanym Drog臋 Mleczn膮. My jestesmy umieszczeni gdzie艣 na kraw臋dzi tego dysku, nieznacznie na g贸rze w w膮skim pasku dysku. Ale, wkr贸tce b臋dziemy dryfowali w kierunku dna dysku.

Ta zmiana, ze szczytu do dna, rozpocznie si臋 21 grudnia 2012 roku. Tak, to racja. W tym samym dniu kiedy nasze S艂o艅ce b臋dzie w solarnym maksimum, wydarzy si臋 co艣, co nigdy si臋 nie wydarzy艂o przedtem - ekliptyka naszego uk艂adu s艂onecznego przetnie Cia艂o Galaktyczne, " r贸wnika galaktycznego" Drogi Mlecznej! [zobacz, www.viewzone.com

Je艣li wyobrazisz sobie nasz uk艂ad s艂oneczny jako wi膮zka groszk贸w na talerzu, z ogromnymi klopsikami w centrum - wyobra藕 sobie Drog臋 Mleczn膮 jako miasto - wielko艣ci pizzy „Swiatowa Ksi臋ga Rekord贸w Guinessa” z rekordowym klopsikiem w jej centrum!

Przed grudniem 2012 roku, bedziemy dryfowa膰 na szczycie pizzy, nigdy nie bedziemy zdolnni, do tego by widzie膰 dno. Talerz i pizza nie s膮 r贸wnoleg艂e. One poruszaj膮 si臋 w r贸偶nych k膮towych p艂aszczyznach. Dryfujemy na d贸艂, na d贸艂, na d贸艂... i 21 grudnia 2012 roku, b臋dziemy dok艂adnie na tym samym poziomie wobec skorupy - tworz膮c "X" w r贸wniku galaktycznym, gdzie galaktyczna waga jest najsilniejsza.

Po 2012, je艣li nadal b臋dziemy tutaj, b臋dziemy przechodzili przez gruntown膮 stref臋, ogl膮daj膮c pizz臋 Drogi Mlecznej od Po艂udnia.

Tak, jest nawet wi臋cej! Przez zdumiewaj膮cy zbieg okoliczno艣ci, nie tylko b臋dziemy przecinali z r贸wnikiem galaktycznym, ale b臋dziemy dok艂adnie zszeregowani do centrum Galaxy, gdzie jest maksymalna masa! Wi臋cej masy znaczy wi臋cej wagi. Wi臋cej wagi znaczy wi臋cej wp艂ywu od tych 艣rodk贸w masy w naszym S艂oncu.

To oznacza, 偶e wyk艂adniczo nast膮pi wzrost w s艂onecznych zak艂贸ceniach - wszystkie zbiegan膮 si臋 w tym samym dniu! Fiu!

Grupa galaktyk jest trzymana razem przez grawitacyjn膮 atrakcj臋 albo "przyci膮ganie" ka偶dej indywidualnej galaktyki do innej grupy. To demonstruje, 偶e ogromna waga zawarta w galaktyce, takiej jak naszej w艂asnej Drodze Mlecznej.

Przeprosiny i uznanie Ok.

To by艂a " waga lekka " opis tego co si臋 wydarzy. To wszystko zosta艂o uproszczone do rzeczy, gdzie jacy艣 inni uczeni i naukowcy mogliby posprzecza膰 si臋 co do tej prezentacji.

Ale g艂贸wne fakty s膮 prawdziwe. Specjalnie chc臋 podzi臋kowa膰 Dr., 偶e Rollin Gillespie- cz艂owiek z kt贸rym korespondowa艂em przez dziesi臋膰 lat i, kto po pierwsze rozwin膮艂 pomys艂, 偶e planetarny wielo - - systemy cia艂a mog艂yby bawi膰 si臋 w przyczynienie s艂onecznych b艂ysk贸w.

Wi臋cej jego pracy mo偶e zosta膰 przeczytana na specjalnej stronie www.viewzone.com na Viewzone.

Prosz臋 miej sw贸j udzia艂 w tej tak wa偶nej sprawie. To jest tylko 2012 dni.

Kto wie, by膰 mo偶e wp艂ywy tych zak艂贸ce艅 zaczn膮 si臋 zanim s艂oneczne i Galaktyczne maksimum b臋dzie osi臋gni臋te. Mo偶emy nie mie膰 wystarczajaco czasu.

Tutaj s膮 jakie艣 dodatkowe 艂膮cza do historii, kt贸re mog膮 pom贸c zrozumie膰 mo偶liwo艣ci staj膮ce wobec naszej planety i nas.

Magnetyczne Kozio艂kowanie - Inne mo偶liwo艣ci na grudzie艅 21, 2012:

W pierwszej 膰wiartce w 2001 roku, S艂o艅ce prze艂膮czy艂o bieguny magnetyczne.

To zdarza si臋 co jedena艣cie lat. Przedtem p贸艂nocny biegun magnetyczny S艂onca by艂 na p贸艂nocnym obrotowym biegunie. Teraz p贸艂nocny biegun magnetyczny S艂o艅ca jest w jego biegunie po艂udniowym. Odk膮d przeciwne bieguny przyci膮gaj膮, bieguny magnetyczne Ziemi i S艂o艅ca s膮 najbardziej stabilne. Podczas przesilenia zimowego w 2012 roku, bieguny S艂o艅ca prze艂膮cz膮 si臋 z powrotem.

Podczas tego prze艂膮czenia b臋dzie tendencja dla magnetycznego pola S艂o艅ca, by z tym poci膮gn膮膰 pole Ziemi. To wp艂ynie i obci膮偶y bieguny magnetyczne Ziemi i mo偶e nast膮pi膰 przebiegunowanie. Wywo艂a to na naszej planecie wielkie trz臋sienia ziemi i erupcj臋 wulkan贸w, by nie wspomnie膰 zniszczeniu siatki dystrybucji mocy elektrycznej. I, je艣li zdarzy si臋 wystarczaj膮co szybko kiedykolwiek, nie oczekuje sie, by tw贸j komputer pracowa艂 zn贸w. Ale, je艣li masz stare wyposa偶enie, trzymaj to. To powinno utrzyma膰 si臋 przy 偶yciu. To b臋dzie pracowa艂o, je艣li b臋dziesz m贸g艂 znale藕膰 elektryczno艣膰.

Magnetyczni Somersaults-Other mo偶liwo艣ci na December 21,2012:

Tutaj s膮 jakie艣 inne artyku艂y na tym temacie, 偶e znajdziesz bardzo interesuj膮cy:

Czy Mayan Prophecy Really Happen? < www.viewzone.com > - interesuj膮cy widok od Gene Matlock. Czs gwiazdowy i ESP < viewzone.com > - badaj膮c psychiczny zwi膮zek centrum naszego Galaxy.


Source: Wieslaw A Ochocki
Martin Transports International
CalPolonia
AzPolonia