NewYorkPolonia >> Article
Send Fresh Flowers Worldwide
Polonijny Klub Podróżnika zaprasza na 15 Jubileuszowy Bal

Plakat
Posted on: January 26, 2012

Polonijny Klub Podróżnika serdecznie zaprasza na 15 Jubileuszowy Bal, który odbędzie się w sobotę 4 lutego w sali balowej Royal Manor w Garfield w New Jersey. Bal odbywa się pod Honorowym Patronatem Ambasadora Polski w USA - pisze Jerzy Majcherczyk, szef klubu.

Gościem Honorowym Balu będzie Beata Pawlikowska – najpopularniejsza w Polsce podróżniczka i dziennikarka radiowa, autorka ponad 40 książek.

To najbardziej prestiżowy bal północno wschodniej części Ameryki, na którym bawi się elita Polonii, w tym przedstawiciele świata biznesu, kultury, polityki, turystyki i mediów z USA i z Polski. Bal Podróznika to 8 godzin wspaniałej zabawy od 7 wieczorem do 3 rano w towarzystwie ciekawych ludzi, których łączy pasja poznawania świata.

Otwarty bezpłatny bar przez cały czas balu, obiad podwany do stołu, zabawa przy wspaniale grającym zespole muzycznym, konkurs na najciekawszy strój balu z cennymi nagrodami, występy egzotycznych artystów oraz inne atrakcje.

Warto nadmienić iż honorowymi gośćmi poprzednich bali byli między innymi:

Himalaiści - Andrzej Zawada, Krzysztof Wielicki i Ryszard Pawłowski; odkrywcy i zdobywcy: Marek Kaminski, Maciej Kuczynski, Jacek Pałkiewicz i prof. Zdzisław Ryn, oraz podróżnicy-dziennikarze; Elżbieta Dzikowska, Olgierd Budrewicz, Zbigniew Swiech, Elżbieta i Andrzej Lisowscy oraz Wojceich Cejrowski. Trzykrotnie na balu gościli prezesi prestiżowego The Explorers Club oraz astronauta polskiego pochodzenia Scott Parazynski. Swoimi wystepami bal uświetnili - Irena Jarocka, Zbigniew Buczkowski i Janek Zielinski oraz wódz Sielu Avela z Samoa.

Głównymi sponsorami balu są od wielu lat:

Polskie Lini e Lotnicze LOT, WESTERN UNION, Polsko & Slowianska Federalna Unia Kredytowa, WAWEL Bank oraz Classic Travel; Society of Polish American Travel Agents; Polish National Tourist Office; American Travel Abroad i VitaMED Family Practice.

Jerzy Majcherczyk, Nowy Jork, 21 stycznia 2012 r.

Więcej informacji na stronie odkrywcy.com

tel:
1-973-473-1249
albo
info@odkrywcy.com

More information:   Odkrywcy.com


Source: PAP
Martin Transports International
CalPolonia
AzPolonia