NewYorkPolonia >> Article
Send Fresh Flowers Worldwide
Fonmoney - nowy sposób na doładowanie konta z zagranicy!

Posted on: May 7, 2013

Fonmoney otwiera nowy i korzystny sposób doładowania telefów na kartę przez internet na całym świecie. Realizacja transakcji jest bardzo prosta, ponieważ nie wymaga rejestracji. Z Fonmoney uzupełnisz konto telefów na kartę w sieci Orange, Plus, Play,Heyah, T-mobile, Diallo.

Doładowanie telefonu przez internet z Fonmoney jest szczególnie korzystne dla osób mieszkających i pracujących za granicą. Jest wiele okazji, kiedy trzeba wysłać mały prezent do Polski, na przykład mogą to być urodziny mamy lub pomyślnie zdane egzaminy brata. Przesłanie doładowania konta może być w takich momentach prostym i niedrogim rozwiązaniem.

Sklep internetowy http://www.fonmoney.pl/ ma także następującą zaletę: jest wiele serwisów, które oferują doładowanie telefonu przez internet, jednak prawie wszystkie wymagają posiadania albo polskiego konta bankowego albo karty kredytowej. Nie można zapłacić zagranicznym kontem. Z serwisem Fonmoney zapłacisz za realizację transakcji za pośrednictwem SOFORT Banking. Dodatkowo zapłatę można uiścić za pomocą karty kredytowej lub karty Paysafecard, która dostępna jest w wielu punktach sprzedaży i w supermarketach.

Serwis ma też stronę na Facebook’u, którą można znaleźć pod Fonmoney Polska.


Source: Barbara Korzen
Martin Transports International
CalPolonia
AzPolonia