00:15 | Dziedzictwo - odc. 238 (Emanet) - (N); serial kraj prod.Turcja (2020); reż.: Serkan Mut, Ayhan Özen; wyk.: Melih Ozkaya, Halil Ibrahim Ceyhan, Sla Türkolu, Berat Rüzgar Özkan; Dla małoletnich od lat 12 |
01:05 | Złoty chłopak - odc. 140 (Yali Capkini) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2022); reż.: Burcu Alptekin, Alptekin Bozkurt; wyk.: Çetin Tekindor, Diren Polatogullari, Mert Ramazan Demir, Afra Saraolu, Beril Pozam; Dla małoletnich od lat 12 |
02:00 | Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
02:30 | Kościół z bliska (2023); Dla małoletnich od lat 12 |
03:00 | Wydział kryminalny Kitzbühel - odc. 32 Czarny Książę (SOKO Kitzbühel ep. Der schwarze Furst); serial kraj prod.Niemcy, Austria (2012); reż.: Fabian Eder; wyk.: Andrea L'Arronge, Anja Stöhr, Jakob Seeböck; Dla małoletnich od lat 12 |
03:50 | Ranczo s.III - odc. 35 (seria III, odc. 9) - Upadek obyczajów - (N); serial obyczajowy TVP (2008); reż.: Wojciech Adamczyk; wyk.: Arkadiusz Nader, Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Grzegorz Wons, Jacek Kawalec, Artur Barciś; Dla małoletnich od lat 12 |
04:45 | Komisarz Alex - odc. 214 - (seria XVII, odc. 11) - "Bestia królowej" - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2022); reż.: Monika Jordan-Młodzianowska 8,2%, Krzysztof Lang 91,8%; wyk.: Dorota Krempa, Zbigniew Lesień, Janusz Chabior, Mariusz Ostrowski, Emilia Walus, Karina Węgiełek, Jakub Snochowski, Robert Koszucki, Katarzyna Dorosińska, Kamil Pudlik; Dla małoletnich od lat 12 |
05:45 | Ojciec Mateusz s.XXVI - Odc. 340 (Ojciec Mateusz s. XXVI, odc. 11) - Przypadek - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2021); reż.: Artur Żmijewski, Artur Żmijewski; wyk.: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Piotr Polk, Michał Piela, Bartlomiej Firlet, Rafał Cieszyński, Artur Pontek, Hanna Śleszynska, Beata Olga Kowalska, Krzysztof Franieczek; Dla małoletnich od lat 12 |
06:35 | Korona królów. Jagiellonowie - odc. 145 (sezon 2 odc. 20) - (N); serial historyczny TVP (2024); reż.: Piotr Fiedziukiewicz, Krzysztof Łukaszewicz, Tomasz Matuszczak; wyk.: Sebastian Skoczeń, Maria Pawłowska, Marcin Piętowski, Przemysław Stippa, Dariusz Toczek, Mateusz Weber, Daniel Mosior, Grzegorz Pierczyński, Michał Chruściel, Klara Williams; Dla małoletnich od lat 12 |
07:10 | Agrobiznes (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
07:30 | Agropogoda; magazyn (2024); STEREO, 16:9 |
07:35 | Rok w ogrodzie Extra; magazyn (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
07:55 | Natura w Jedynce - Opowieści śródziemnomorskiego lasu - Królowa nocy (Stories of the Mediterranean Forest); cykl dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2019); reż.: Jose Antonio Vallejo; Dla małoletnich od lat 12 |
09:00 | Złoty chłopak - odc. 141 (Yali Capkini) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2022); reż.: Burcu Alptekin, Alptekin Bozkurt; wyk.: Çetin Tekindor, Diren Polatogullari, Mert Ramazan Demir, Afra Saraolu, Beril Pozam; Dla małoletnich od lat 12 |
09:55 | Jaka to melodia? - odc. 5334; teleturniej muzyczny (2024); reż.: Agnieszka Żmijewska; Bez ograniczeń wiekowych |
10:35 | Gra słów. Krzyżówka - /832/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
11:05 | Dziedzictwo - odc. 239 (Emanet) - (N); serial kraj prod.Turcja (2020); reż.: Serkan Mut, Ayhan Özen; wyk.: Melih Ozkaya, Halil Ibrahim Ceyhan, Sla Türkolu, Berat Rüzgar Özkan; Dla małoletnich od lat 12 |
12:00 | Teleexpress - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
12:15 | Pogoda (2024) |
12:20 | Jaka to melodia? - odc. 5335; teleturniej muzyczny (2024); reż.: Agnieszka Żmijewska; Bez ograniczeń wiekowych |
12:55 | Klan - odc. 4303 - (N); telenowela TVP (2024); reż.: Paweł Chmielewski, Sebastian Chondrokostas, Michał Fazlejew, Paweł Karpiński, Jarosław Marszewski, Adam Molak, Jerzy Sztwiertnia, Mateusz Śliwa; wyk.: Małgorzata Sadowska, Adam Kamień, Marcin Kwaśny, Natalia Rewieńska, Tadeusz Chudecki, Andrzej Mamcarz, Joanna Kurowska, Wojciech Wysocki, Zbigniew Lesień, Zinaida Zagner Jakimiec; Dla małoletnich od lat 12 |
13:25 | Leśniczówka - odc. 857 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Agnieszka Trzos; wyk.: Robert Czebotar, Mateusz Kmiecik, Rafał Mohr, Joanna Orleańska, Maria Pawłowska, Marek Bukowski, Sambor Czarnota, Jolanta Fraszyńska, Aldona Jankowska, Jacek Kopczyński; Dla małoletnich od lat 12 |
14:00 | Jeden z dziesięciu - 12/141; teleturniej (2023); reż.: Andrzej Dźwierżyński; Bez ograniczeń wiekowych |
14:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
14:55 | Gość 19.30 (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
15:05 | Pogoda (2024) |
15:10 | Sport (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
15:15 | Reporterzy; magazyn (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
15:30 | Korona królów. Jagiellonowie - odc. 146 (sezon 2 odc. 21) - (N); serial historyczny TVP (2024); reż.: Piotr Fiedziukiewicz, Krzysztof Łukaszewicz, Tomasz Matuszczak; wyk.: Sebastian Skoczeń, Przemysław Stippa, Mateusz Weber, Agnieszka Wagner, Marta Jarczewska, Klara Williams, Joanna Moro, Milena Suszyńska, Paul Matura, Mariusz Jakus; Dla małoletnich od lat 12 |
16:10 | milionów - (N) (AD); film sensacyjny (2011); reż.: Waldemar Krzystek; wyk.: Filip Bobek, Marcin Bosak, Wojciech Solarz, Krzysztof Czeczot, Piotr Głowacki, Mariusz Benoit, Jan Frycz, Mirosław Baka, Agnieszka Grochowska, Adam Ferency; Dla małoletnich od lat 12 |
18:05 | Troje na gigancie (The Road Within); film fabularny kraj prod.USA (2014); reż.: Gren Wells; wyk.: Robert Sheehan, Dev Patel, Zo Kravitz, Robert Patrick; Dla małoletnich od lat 16 |
20:00 | Magazyn Ekspresu Reporterów (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
21:05 | BAT 21 (BAT 21); dramat kraj prod.USA (1988); reż.: Peter Markle; wyk.: Danny Glover, Gene Hackman, Jarry Reed, Clayton Rohner; Dla małoletnich od lat 16 |
23:00 | Ja wam pokażę! - odc. 10/13 - (N); serial obyczajowy TVP (2007); reż.: Denis Delić; wyk.: Edyta Jungowska, Julia Kamińska, Tomasz Wlaziński, Radosław Krzyżowski, Marta LIpińska, Krzysztof Kowalewski, Anna Prus, Tomasz Sapryk, Waldemar Błaszczyk, Aleksandra Konieczna; Dla małoletnich od lat 12 |
23:45 | Zakończenie dniaŚRODA 20.03.2024 Program 1 |
23:50 | Klan - odc. 4303 - (N); telenowela TVP (2024); reż.: Paweł Chmielewski, Sebastian Chondrokostas, Michał Fazlejew, Paweł Karpiński, Jarosław Marszewski, Adam Molak, Jerzy Sztwiertnia, Mateusz Śliwa; wyk.: Małgorzata Sadowska, Adam Kamień, Marcin Kwaśny, Natalia Rewieńska, Tadeusz Chudecki, Andrzej Mamcarz, Joanna Kurowska, Wojciech Wysocki, Zbigniew Lesień, Zinaida Zagner Jakimiec; Dla małoletnich od lat 12 |