00:10 | M jak miłość - odc. 1544 - (N) (AD); serial TVP (2020); reż.: Agnieszka Trzos; wyk.: Mikołaj Roznerski, Ilona Janyst, Adriana Kalska, Maurycy Popiel, Jowita Chwałek, Małgorzata Pieczyńska, Mariusz Kiljan, Tomasz Dedek, Hanna Śleszyńska, Paweł Deląg; Dla małoletnich od lat 12 |
01:00 | Audycje Komitetów Wyborczych - 1. KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni,2. KW Stowarzyszenie" Bezpartyjni Samorządowcy",3. KW Prawo i Sprawiedliwość,4. KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy,5. KKW Koalicja Obywatelska,6. KKW Lewica (N) (2024) |
01:20 | Operacja zdrowie - magazyn medyczny - /3/ Obrzęki limfatyczne - (N); magazyn medyczny (2024); reż.: Piotr Poraj - Poleski; Dla małoletnich od lat 12 |
01:50 | Na sygnale - odc. 549 "W godzinę skończył się świat" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2024); reż.: Milena Dutkowska; wyk.: Wojciech Kuliński, Monika Mazur, Dariusz Wieteska, Tomasz Piątkowski, Hubert Jarczak, Justyna Sieniawska, Paulina Zwierz, Jarosław Gruda, Krystyna Tkacz, Adam Turczyk; Dla małoletnich od lat 12 |
02:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
02:55 | Pytanie na śniadanie (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
06:15 | Wspólny dom; magazyn (2024); Bez ograniczeń wiekowych |
06:50 | Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2970 - (N) (JM); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Michał Węgrzyn; wyk.: Hanna Klepacka, Alessandro Curti, Angela Ottone, Hanna Bieluszko, Marek Siudym, Jacek Kałucki, Anna Mrozowska, Arkadiusz Nader, Karolina Chapko, Oskar Stoczyński; Dla małoletnich od lat 12 |
07:30 | Koło fortuny - odc. 1661 ed. 13; teleturniej (2024); reż.: Tomasz Motyl; Bez ograniczeń wiekowych |
08:15 | Akacjowa 38 - odc. 311 (Acacias 38) - (N); serial kraj prod.Hiszpania (2016); reż.: Humberto Miró; wyk.: Inma Perez, Juanma Navas, Amparo Fernandez, Sandra Marchena, Marc Parejo; Dla małoletnich od lat 12 |
09:05 | Va Banque s.IV - odc. 743; teleturniej (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
09:30 | Przepis dnia s.VIII - odc. (69) (2024); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
09:40 | Audycje Komitetów Wyborczych - 1. KW Stowarzyszenie "Bezpartyjni Samorządowcy",2. KW Prawo i Sprawiedliwość,3. KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy,4. KKW Koalicja Obywatelska,5. KKW Lewica,6. KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni (N) (2024) |
10:00 | Koło Fortuny - extra - odc (405); teleturniej (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
10:05 | Górscy ratownicy - odc. 146 To jedno życie cz. 2 (Bergretter ep. Dieses eine Leben teil 2); serial obyczajowy kraj prod.Niemcy (2022); reż.: Axel de Roche; wyk.: Martin Gruber, Stefanie von Poser; Dla małoletnich od lat 12 |
11:00 | Koło fortuny - odc. 1662 ed. 13; teleturniej (2024); reż.: Tomasz Motyl; Bez ograniczeń wiekowych |
11:35 | Familiada - odc. 2860; teleturniej (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
12:15 | Zakazany owoc - Odc. 437 (Yasak Elma); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2020); reż.: Neslihan Yesilyurt; wyk.: Sevval Sam, Eda Ece, Onur Tuna, Talat Bulut, Sevda Erginci; Dla małoletnich od lat 12 |
13:10 | Va Banque s.IV - odc. 744; teleturniej (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
13:45 | Akacjowa 38 - odc. 342 (Acacias 38) - (N); serial kraj prod.Hiszpania (2016); reż.: Humberto Miró; wyk.: Inma Perez, Juanma Navas, Amparo Fernandez, Sandra Marchena, Marc Parejo; Dla małoletnich od lat 12 |
14:35 | Barwy szczęścia - odc. 2970 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Michał Węgrzyn; wyk.: Hanna Klepacka, Alessandro Curti, Angela Ottone, Hanna Bieluszko, Marek Siudym, Jacek Kałucki, Anna Mrozowska, Arkadiusz Nader, Karolina Chapko, Oskar Stoczyński; Dla małoletnich od lat 12 |
15:00 | Przepis dnia s.VIII - odc. (70) (2024); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
15:10 | Barwy szczęścia - odc. 2971 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Jakub Skoczeń; wyk.: Ewa Ziętek, Sławomira Łozińska, Hanna Bieluszko, Jacek Kałucki, Wiktoria Gąsiewska, Zbigniew Suszyński, Hanna Klepacka, Alessandro Curti, Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki; Dla małoletnich od lat 12 |
15:50 | Postaw na milion s.XXVIII - odc. 333; teleturniej (2024); reż.: Konrad Smuga; Bez ograniczeń wiekowych |
16:55 | Na sygnale - odc. 550 "Rodzinny galimatias" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2024); reż.: Milena Dutkowska; wyk.: Monika Mazur, Tomasz Piątkowski, Kamil Wodka, Wojciech Zygmunt, Anna Wysocka - Jaworska, Hubert Jarczak, Justyna Sieniawska, Paulina Zwierz, Jarosław Gruda, Adam Turczyk; Dla małoletnich od lat 12 |
17:30 | Panorama (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
18:00 | Erynie - Kokytos - (N); serial kryminalny (2021); reż.: Borys Lankosz; wyk.: Paweł Przybyszewski, Jan Mazurkiewicz, Piotr Spyra, Rafał Turzański, Danceusz Sumikowski, Irena Wójcik-Świtała, Krystian Łysoń, Glib Jatkin, Zuzanna Galewicz, Olga Trembach; Dozwolone od lat 18 |
18:50 | Hala odlotów - /2/; talk-show (2024); reż.: Jarosław Minkowicz; Dla małoletnich od lat 12 |
20:00 | Siła przetrwania (6 Below: Miracle on the Mountain); dramat kraj prod.USA (2017); reż.: Scott Waugh; wyk.: Josh Hartnett, Mira Sorvino, Sarah Dumont; Dla małoletnich od lat 12 |
21:50 | Wierzę w Ciebie (I Still Believe); dramat kraj prod.USA (2020); reż.: Andrew Erwin, Jon Erwin; wyk.: K. J. Apa, Britt Robertson, Nathan Parsons, Gary Sinise; Dla małoletnich od lat 12 |
23:50 | Zakończenie dniaPIĄTEK 29.03.2024 Program 2 |
00:10 | M jak miłość - odc. 1545 - (N) (AD); serial TVP (2020); reż.: Agnieszka Trzos; wyk.: Anna Mucha, Katarzyna Cichopek, Jowita Chwałek, Alicja Ostolska, Monika Mielnicka, Marcin Mroczek, Gabriela Raczyńska, Rafał Mroczek, Anna Gorajska, Jacek Kopczyński; Dla małoletnich od lat 12 |
01:00 | Audycje Komitetów Wyborczych - 1. KW Prawo i Sprawiedliwość,2. KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy,3. KKW Koalicja Obywatelska,4. KKW Lewica,5. KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni,6. KW Stowarzyszenie" Bezpartyjni Samorządowcy" (N) (2024) |
01:20 | Anna Dymna - spotkajmy się - Rafał Kłopotowski - (JM) (2024); reż.: Marta Kądziela; Dla małoletnich od lat 7 |
01:55 | Na sygnale - odc. 550 "Rodzinny galimatias" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2024); reż.: Milena Dutkowska; wyk.: Monika Mazur, Tomasz Piątkowski, Kamil Wodka, Wojciech Zygmunt, Anna Wysocka - Jaworska, Hubert Jarczak, Justyna Sieniawska, Paulina Zwierz, Jarosław Gruda, Adam Turczyk; Dla małoletnich od lat 12 |
02:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
02:55 | Pytanie na śniadanie (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
06:15 | Operacja zdrowie - magazyn medyczny - /4/ Uzależnienie od e - papierosów.; magazyn medyczny (2024); reż.: Piotr Poraj - Poleski; Dla małoletnich od lat 12 |
06:50 | Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2971 - (N) (JM); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Jakub Skoczeń; wyk.: Ewa Ziętek, Sławomira Łozińska, Hanna Bieluszko, Jacek Kałucki, Wiktoria Gąsiewska, Zbigniew Suszyński, Hanna Klepacka, Alessandro Curti, Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki; Dla małoletnich od lat 12 |
07:30 | Koło fortuny - odc. 1662 ed. 13; teleturniej (2024); reż.: Tomasz Motyl; Bez ograniczeń wiekowych |
08:15 | Akacjowa 38 - odc. 312 (Acacias 38) - (N); serial kraj prod.Hiszpania (2016); reż.: Humberto Miró; wyk.: Inma Perez, Juanma Navas, Amparo Fernandez, Sandra Marchena, Marc Parejo; Dla małoletnich od lat 12 |
09:05 | Va Banque s.IV - odc. 744; teleturniej (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
09:30 | Przepis dnia s.VIII - odc. (70) (2024); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
09:40 | Audycje Komitetów Wyborczych - 1. KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy,2. KKW Koalicja Obywatelska,3. KKW Lewica
4. KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni,5. KW Stowarzyszenie "Bezpartyjni Samorządowcy",6. KW Prawo i Sprawiedliwość (N) (2024) |
10:05 | Górscy ratownicy - odc. 147 Czas, który pozostanie cz. 1 (Bergretter ep. Die Zeit, die bleibt teil 1); serial obyczajowy kraj prod.Niemcy (2023); reż.: Axel de Roche; wyk.: Martin Gruber, Stefanie von Poser; Dla małoletnich od lat 12 |
11:00 | Koło fortuny - odc. 1635 ed. 13; teleturniej (2023); reż.: Tomasz Motyl; Bez ograniczeń wiekowych |
11:35 | Familiada - odc. 2861; teleturniej (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
12:05 | Wielkopiątkowe nabożeństwo luterańskie w Świdnicy (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
13:10 | Va Banque s.IV - odc. 745; teleturniej (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
13:40 | Akacjowa 38 - odc. 343 (Acacias 38) - (N); serial kraj prod.Hiszpania (2016); reż.: Humberto Miró; wyk.: Inma Perez, Juanma Navas, Amparo Fernandez, Sandra Marchena, Marc Parejo; Dla małoletnich od lat 12 |
14:25 | Barwy szczęścia - odc. 2971 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Jakub Skoczeń; wyk.: Ewa Ziętek, Sławomira Łozińska, Hanna Bieluszko, Jacek Kałucki, Wiktoria Gąsiewska, Zbigniew Suszyński, Hanna Klepacka, Alessandro Curti, Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki; Dla małoletnich od lat 12 |
14:50 | Przepis dnia s.VIII - odc. (71) (2024); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
15:00 | Barwy szczęścia - odc. 2972 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Jakub Skoczeń; wyk.: Katarzyna Glinka, Konrad Skolimowski, Michał Rolnicki, Marcin Perchuć, Jacek Kałucki, Hanna Bieluszko, Anita Jancia - Prokopowicz, Michał Lesień - Głowacki, Halina Bednarz, Marta Juras; Dla małoletnich od lat 12 |
15:40 | Usłane różami (Rose Maker; La Fine Fleur); film fabularny kraj prod.Francja (2020); reż.: Pierre Pinaud; wyk.: Catherine Frot, Manel Foulgoc; Dla małoletnich od lat 12 |
17:30 | Panorama (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
18:10 | Światło między oceanami (Light Between Oceans); dramat kraj prod.Nowa Zelandia, Wielka Brytania, USA (2016); reż.: Derek Cianfrance; wyk.: Alicia Vikander, Michael Fassbender, Rachel Weisz, Jack Thompson; Dla małoletnich od lat 12 |
20:35 | Złodziej w hotelu (To Catch a Thief); film fabularny kraj prod.USA (1955); reż.: Alfred Hitchcock; wyk.: Cary Grant, Grace Kelly, John Williams, Charles Vanel; Dla małoletnich od lat 12 |
22:25 | Siła przetrwania (6 Below: Miracle on the Mountain); dramat kraj prod.USA (2017); reż.: Scott Waugh; wyk.: Josh Hartnett, Mira Sorvino, Sarah Dumont; Dla małoletnich od lat 12 |
23:55 | Zakończenie dniaSOBOTA 30.03.2024 Program 2 |
00:05 | Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2971 - (N) (JM); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Jakub Skoczeń; wyk.: Ewa Ziętek, Sławomira Łozińska, Hanna Bieluszko, Jacek Kałucki, Wiktoria Gąsiewska, Zbigniew Suszyński, Hanna Klepacka, Alessandro Curti, Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki; Dla małoletnich od lat 12 |
00:35 | Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2972 - (N) (JM); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Jakub Skoczeń; wyk.: Katarzyna Glinka, Konrad Skolimowski, Michał Rolnicki, Marcin Perchuć, Jacek Kałucki, Hanna Bieluszko, Anita Jancia - Prokopowicz, Michał Lesień - Głowacki, Halina Bednarz, Marta Juras; Dla małoletnich od lat 12 |
01:05 | Audycje Komitetów Wyborczych - 1. KKW Koalicja Obywatelska,2. KKW Lewica,3. KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni,4. KW Stowarzyszenie" Bezpartyjni Samorządowcy",5. KW Prawo i Sprawiedliwość ,6. KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy
(N) (2024) |
01:25 | Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1792 - (N) (JM); serial TVP (2024); reż.: Marcin Krzyształowicz; wyk.: Teresa Lipowska, Katarzyna Kołeczek, Bartłomiej Nowosielski, Stefan Friedmann, Małgorzata Rożniatowska, Krzysztof Tyniec, Dariusz Toczek, Anna Mucha, Krystian Wieczorek, Mira Fareniuk; Dla małoletnich od lat 12 |
02:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
02:55 | Pytanie na śniadanie (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
06:30 | Mayerling (Mayerling) - (N); dramat kraj prod.Wielka Brytania, Francja (1968); reż.: Terence Young; wyk.: Omar Sharif, Catherine Deneuve, James Mason, Ava Gardner; Dla małoletnich od lat 12 |
09:00 | Familiada - odc. 2967; teleturniej (2024); Bez ograniczeń wiekowych |
09:35 | Koło fortuny - odc. 1663 ed. 13; teleturniej (2024); reż.: Tomasz Motyl; Bez ograniczeń wiekowych |
10:15 | Szansa na sukces. Opole 2024 - odc. (2) Patrycja Markowska; widowisko muzyczne (2024); reż.: Konrad Smuga; Bez ograniczeń wiekowych |
11:20 | Na dobre i na złe - odc. 915 Przeszłość na nowo - (N) (AD); serial TVP (2024); reż.: Marta Minorowicz; wyk.: Anna Szymańczyk, Weronika Walasiewicz, Piotr Głowacki, Marcin Troński, Piotr Grabowski, Maria Patykiewicz, Jakub Mielewczyk, Paulina Matusewicz, Józef Kalczyński, Michał Żebrowski; Dla małoletnich od lat 12 |
12:15 | Audycje Komitetów Wyborczych - 1. KKW Lewica, 2. KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni,3. KW Stowarzyszenie"Bezpartyjni Samorządowcy",4. KW Prawo i Sprawiedliwość,5. KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy,6. KKW Koalicja Obywatelska. (N) (2024) |
12:30 | Słowo na niedzielę - Procesja miłości - (JM) (2024); reż.: Mateusz Pleskacz; Bez ograniczeń wiekowych |
12:45 | Wierzę w Ciebie (I Still Believe); dramat kraj prod.USA (2020); reż.: Andrew Erwin, Jon Erwin; wyk.: K. J. Apa, Britt Robertson, Nathan Parsons, Gary Sinise; Dla małoletnich od lat 12 |
15:00 | The Voice Kids s. VII - Przesłuchania w ciemno (11); widowisko muzyczne (2024); reż.: Rinke Rooyens; Bez ograniczeń wiekowych |
16:05 | The Voice Kids s. VII - Przesłuchania w ciemno (12); widowisko muzyczne (2024); reż.: Rinke Rooyens; Bez ograniczeń wiekowych |
17:20 | Panorama (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
17:55 | Uczciwy złodziej (Honest Thief) - (N); film fabularny kraj prod.USA (2020); reż.: Mark Williams; wyk.: Devon Diep, Liam Neeson, Jai Courtney, Kate Walsh; Dla małoletnich od lat 16 |
19:40 | Sisi - cz. 1 (Sisi ep. 1 (aka Sissi)) - (N); film kostiumowy kraj prod.Niemcy, Włochy, Austria (2010); reż.: Xaver Schwarzenberger; wyk.: Cristiana Capotondi, Martina Gedeck, Herbert Knaup; Dla małoletnich od lat 12 |
22:25 | Casino Royale (Casino Royale) - (N); film sensacyjny kraj prod.USA (2006); reż.: Martin Campbell; wyk.: Daniel Craig, Eva Green, Mads Mikkelsen, Judi Dench, Jeffrey Wright; Dla małoletnich od lat 16 |
00:45 | Zakończenie dniaNIEDZIELA 31.03.2024 Program 2 |
00:45 | Opowieść o Zbawicielu - cz. 1 (Gospel of John, part 1); serial kraj prod.Kanada, Wielka Brytania, USA (2003); reż.: Philip Saville; wyk.: Henry Ian Cusick, Christopher Plummer, Daniel Kash, Richard Lintern, Stephen Russell, John Handy; Dla małoletnich od lat 12 |
02:25 | Audycje Komitetów Wyborczych - 1. KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni,2. KW Stowarzyszenie" Bezpartyjni Samorządowcy",3. KW Prawo i Sprawiedliwość ,4. KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy,5. KKW Koalicja Obywatelska,6. KKW Lewica (N) (2024) |
02:35 | Orędzie Abpa Tadeusza Wojdy, Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski na Wielkanoc - (N) (JM) (2024) |
02:50 | Chłopiec z burzy (Storm Boy); film obyczajowy kraj prod.Australia (2019); reż.: Shawn Seet; wyk.: Finn Little, Geofrey Rush, Jai Courtney; Dla małoletnich od lat 12 |
04:40 | Złodziej w hotelu (To Catch a Thief); film fabularny kraj prod.USA (1955); reż.: Alfred Hitchcock; wyk.: Cary Grant, Grace Kelly, John Williams, Charles Vanel; Dla małoletnich od lat 12 |
06:35 | The Voice Kids s. VII - Przesłuchania w ciemno (11); widowisko muzyczne (2024); reż.: Rinke Rooyens; Bez ograniczeń wiekowych |
07:45 | The Voice Kids s. VII - Przesłuchania w ciemno (12); widowisko muzyczne (2024); reż.: Rinke Rooyens; Bez ograniczeń wiekowych |
09:00 | Familiada - odc. specjalny 2968; teleturniej (2024); Bez ograniczeń wiekowych |
09:35 | Koło fortuny - odc. Specjalny 1701 ed. 13; teleturniej (2024); reż.: Tomasz Motyl; Bez ograniczeń wiekowych |
10:15 | Szansa na sukces. Opole 2024 - odc. (3) Jerzy Połomski; widowisko muzyczne (2024); reż.: Konrad Smuga; Bez ograniczeń wiekowych |
11:15 | Tak to leciało! - odc. 39; teleturniej muzyczny (2024); Bez ograniczeń wiekowych |
12:15 | Audycje Komitetów Wyborczych - 1. KW Stowarzyszenie "Bezpartyjni Samorządowcy",2. KW Prawo i Sprawiedliwość,3. KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy,4. KKW Koalicja Obywatelska,5. KKW Lewica,6. KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni. (N) (2024) |
12:45 | Sisi - cz. 1 (Sisi ep. 1 (aka Sissi)) - (N); film kostiumowy kraj prod.Niemcy, Włochy, Austria (2010); reż.: Xaver Schwarzenberger; wyk.: Cristiana Capotondi, Martina Gedeck, Herbert Knaup; Dla małoletnich od lat 12 |
14:45 | Przepis dnia s.VIII - odc. (71) (2024); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
15:00 | Casino Royale (Casino Royale) - (N); film sensacyjny kraj prod.USA (2006); reż.: Martin Campbell; wyk.: Daniel Craig, Eva Green, Mads Mikkelsen, Judi Dench, Jeffrey Wright; Dla małoletnich od lat 16 |
17:30 | Panorama (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
18:10 | Dla niej wszystko (Next Three Days); thriller kraj prod.USA (2010); reż.: Paul Higgis; wyk.: Russell Crowe, Elizabeth Banks, Brian Dennehy; Dla małoletnich od lat 16 |
20:30 | Sisi - cz. 2 (Sisi ep. 2 (aka Sissi)) - (N); film kostiumowy kraj prod.Niemcy, Włochy, Austria (2010); reż.: Xaver Schwarzenberger; wyk.: Cristiana Capotondi, Martina Gedeck, Herbert Knaup; Dla małoletnich od lat 12 |
22:15 | Skyfall (Skyfall) - (N); film sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania, USA (2012); reż.: Sam Mendes; wyk.: Daniel Craig, Judi Dench, Javier Bardem, Ralph Fiennes; Dla małoletnich od lat 12 |
00:30 | Zakończenie dniaPONIEDZIAŁEK 01.04.2024 Program 2 |
00:35 | Opowieść o Zbawicielu - cz. 2 (Gospel of John, part 2); serial kraj prod.Kanada, Wielka Brytania, USA (2003); reż.: Philip Saville; wyk.: Henry Ian Cusick, Christopher Plummer, Daniel Kash, Richard Lintern, Stephen Russell, John Handy; Dla małoletnich od lat 12 |
02:10 | Audycje Komitetów Wyborczych - 1. KKW Lewica, 2. KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni, 3. KKW Koalicja Obywatelska, 4. KW Stowarzyszenie"Bezpartyjni Samorządowcy", 5. KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy, 6. KW Prawo i Sprawiedliwość (N) (2024) |
02:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
02:55 | Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda Flesz (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
06:50 | Śniadanie u Tiffany'ego (Breakfast at Tiffany's) - (N) 110'; film fabularny kraj prod.USA (1961); reż.: Blake Edwards; wyk.: Audrey Hepburn, George Peppard, Patricia Neal, Buddy Ebsen; Dla małoletnich od lat 12 |
09:00 | Familiada - odc. specjalny 2969; teleturniej (2024); Bez ograniczeń wiekowych |
09:35 | Koło fortuny - odc. Specjalny 1702 ed. 13; teleturniej (2024); reż.: Tomasz Motyl; Bez ograniczeń wiekowych |
10:15 | Postaw na milion s.XXVI - odc. 308; teleturniej (2023); reż.: Konrad Smuga; Bez ograniczeń wiekowych |
11:15 | Tak to leciało! - odc. 26; teleturniej muzyczny (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
12:15 | Audycje Komitetów Wyborczych - 1. KKW Lewica, 2. KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni, 3. KKW Koalicja Obywatelska, 4. KW Stowarzyszenie"Bezpartyjni Samorządowcy", 5. KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy, 6. KW Prawo i Sprawiedliwość (N) (2024) |
12:50 | Sisi - cz. 2 (Sisi ep. 2 (aka Sissi)) - (N) 97'; film kostiumowy kraj prod.Niemcy, Włochy, Austria (2010); reż.: Xaver Schwarzenberger; wyk.: Cristiana Capotondi, Martina Gedeck, Herbert Knaup; Dla małoletnich od lat 12 |
14:40 | Przepis dnia s.VIII - odc. (62) (2024); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
15:00 | Skyfall (Skyfall) - (N) 137'; film sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania, USA (2012); reż.: Sam Mendes; wyk.: Daniel Craig, Judi Dench, Javier Bardem, Ralph Fiennes; Dla małoletnich od lat 12 |
17:30 | Panorama (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
18:10 | Podejrzani (Usual Suspects) - (N) 101'; film fabularny kraj prod.USA, Wielka Brytania, Niemcy (1995); reż.: Bryan Singer; wyk.: Gabriel Byrne, Stephen Baldwin, Kevin Spacey; Dla małoletnich od lat 12 |
20:05 | Uczciwy złodziej (Honest Thief) - (N) 94'; film fabularny kraj prod.USA (2020); reż.: Mark Williams; wyk.: Devon Diep, Liam Neeson, Jai Courtney, Kate Walsh; Dla małoletnich od lat 16 |
21:55 | Dla niej wszystko (Next Three Days) 127'; thriller kraj prod.USA (2010); reż.: Paul Higgis; wyk.: Russell Crowe, Elizabeth Banks, Brian Dennehy; Dla małoletnich od lat 16 |
00:05 | Zakończenie dniaWTOREK 02.04.2024 Program 2 |
00:10 | M jak miłość - odc. 1546 - (N) (AD); serial TVP (2020); reż.: Agnieszka Trzos; wyk.: Małgorzata Pieńkowska, Robert Moskwa, Karina Woźniak, Monika Mielnicka, Krystian Domagała, Jakub Kucner, Barbara Wypych, Ewa Kasprzyk, Tomasz Kollarik, Dorota Chotecka; Dla małoletnich od lat 12 |
01:00 | Audycje Komitetów Wyborczych - 1. KKW Lewica, 2. KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni, 3. KKW Koalicja Obywatelska, 4. KW Stowarzyszenie"Bezpartyjni Samorządowcy", 5. KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy, 6. KW Prawo i Sprawiedliwość (N) (2024) |
01:25 | Z historii prawosławia w Polsce. Podkarpacie (2024); Bez ograniczeń wiekowych |
01:55 | Na sygnale - odc. 550 "Rodzinny galimatias" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2024); reż.: Milena Dutkowska; wyk.: Monika Mazur, Tomasz Piątkowski, Kamil Wodka, Wojciech Zygmunt, Anna Wysocka - Jaworska, Hubert Jarczak, Justyna Sieniawska, Paulina Zwierz, Jarosław Gruda, Adam Turczyk; Dla małoletnich od lat 12 |
02:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
02:55 | Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda Flesz (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
06:15 | Mieszkać piękniej - odc. 1 - Meble; cykl reportaży (2022); reż.: Kinga Dobrzyńska; Bez ograniczeń wiekowych |
06:50 | Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2972 - (N) (JM); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Jakub Skoczeń; wyk.: Katarzyna Glinka, Konrad Skolimowski, Michał Rolnicki, Marcin Perchuć, Jacek Kałucki, Hanna Bieluszko, Anita Jancia - Prokopowicz, Michał Lesień - Głowacki, Halina Bednarz, Marta Juras; Dla małoletnich od lat 12 |
07:30 | Koło fortuny - odc. 1663 ed. 13; teleturniej (2024); reż.: Tomasz Motyl; Bez ograniczeń wiekowych |
08:15 | Akacjowa 38 - odc. 313 (Acacias 38) - (N); serial kraj prod.Hiszpania (2016); reż.: Humberto Miró; wyk.: Inma Perez, Juanma Navas, Amparo Fernandez, Sandra Marchena, Marc Parejo; Dla małoletnich od lat 12 |
09:05 | Dla niesłyszących - Okrasa łamie przepisy - Inne baby wielkanocne - (N) (JM); magazyn kulinarny (2024); reż.: Tomasz Rostworowski; Bez ograniczeń wiekowych |
09:40 | Audycje Komitetów Wyborczych - 1. KKW Lewica, 2. KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni, 3. KKW Koalicja Obywatelska, 4. KW Stowarzyszenie"Bezpartyjni Samorządowcy", 5. KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy, 6. KW Prawo i Sprawiedliwość (N) (2024) |
10:00 | Koło Fortuny - extra - odc (406); teleturniej (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
10:05 | M jak miłość - odc. 1793 - (N) (AD); serial TVP (2024); reż.: Michał Wnuk; wyk.: Michalina Sosna, Mikołaj Roznerski, Alina Szczegielniak, Kamil Drężek, Andrzej Dopierała, Anna Raj, Ilona Janyst, Maurycy Popiel, Karolina Klich, Hanna Śleszyńska; Dla małoletnich od lat 12 |
11:00 | Koło fortuny - odc. 1664 ed. 13; teleturniej (2024); reż.: Tomasz Motyl; Bez ograniczeń wiekowych |
11:35 | Familiada - odc. 2862; teleturniej (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
12:15 | Zakazany owoc - Odc. 438 (Yasak Elma); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2020); reż.: Neslihan Yesilyurt; wyk.: Sevval Sam, Eda Ece, Onur Tuna, Talat Bulut, Sevda Erginci; Dla małoletnich od lat 12 |
13:10 | Va Banque s.IV - odc. 746; teleturniej (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
13:45 | Akacjowa 38 - odc. 344 (Acacias 38) - (N); serial kraj prod.Hiszpania (2016); reż.: Humberto Miró; wyk.: Inma Perez, Juanma Navas, Amparo Fernandez, Sandra Marchena, Marc Parejo; Dla małoletnich od lat 12 |
14:35 | Barwy szczęścia - odc. 2972 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Jakub Skoczeń; wyk.: Katarzyna Glinka, Konrad Skolimowski, Michał Rolnicki, Marcin Perchuć, Jacek Kałucki, Hanna Bieluszko, Anita Jancia - Prokopowicz, Michał Lesień - Głowacki, Halina Bednarz, Marta Juras; Dla małoletnich od lat 12 |
15:10 | Barwy szczęścia - odc. 2973 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Jakub Skoczeń; wyk.: Anita Jancia - Prokopowicz, Michał Lesień - Głowacki, Marcin Perchuć, Halina Bednarz, Noah Culbreth, Martin Bogdan, Julia Zielińska, Oliwier Kozłowski, Andrzej Niemyt, Hanna Bieluszko; Dla małoletnich od lat 12 |
15:45 | Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1527 (2024); reż.: Magdalena Klecel; Dla małoletnich od lat 12 |
15:55 | M jak miłość - odc. 1794 - (N) (AD); serial TVP (2024); reż.: Marcin Krzyształowicz; wyk.: Dominika Kachlik, Rafał Mroczek, Hanna Konarowska - Nowińska, Łukasz Garlicki, Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek, Olga Cybińska, Borys Wiciński, Dorota Kamińska, Melania Grzesiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
16:55 | Na sygnale - odc. 551 "Samemu trudniej" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2024); reż.: Milena Dutkowska; wyk.: Wojciech Kuliński, Monika Mazur, Dariusz Wieteska, Kamil Wodka, Hubert Jarczak, Paulina Zwierz, Kamil Błoch, Martyna Rozwadowska, Ireneusz Dydliński, Małgorzata Knothe; Dla małoletnich od lat 12 |
17:30 | Panorama (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
18:10 | Stulecie Winnych s.III - Odc. 39 (s. III, odc. 13) - (N) (AD); serial TVP (2021); reż.: Piotr Śliskowski; wyk.: Jan Wieczorkowski, Arkadiusz Janiczek, Barbara Wypych, Urszula Grabowska, Magdalena Walach, Weronika Humaj, Lesław Żurek, Stefan Pawłowski, Piotr Rogucki, Kamila Bujalska; Dla małoletnich od lat 12 |
19:00 | Paciorki jednego różańca - (N) 107'; dramat (1979); reż.: Kazimierz Kutz; wyk.: Marta Straszna, Augustyn Halota, Jan Bogdół, Franciszek Pieczka, Róża Rychter, Ewa Wiśniewska, Stanisław Zaczyk; Dla małoletnich od lat 12 |
21:00 | Podejrzani (Usual Suspects) - (N) 101'; film fabularny kraj prod.USA, Wielka Brytania, Niemcy (1995); reż.: Bryan Singer; wyk.: Gabriel Byrne, Stephen Baldwin, Kevin Spacey; Dla małoletnich od lat 12 |
23:00 | Siostry. Dziesięć panien mądrych (2022); reż.: Bartosz Kowalski; Dla małoletnich od lat 12 |
00:00 | Zakończenie dniaŚRODA 03.04.2024 Program 2 |
00:10 | M jak miłość - odc. 1547 - (N) (AD); serial TVP (2020); reż.: Jose Iglesias Vigil; wyk.: Marcin Mroczek, Katarzyna Cichopek, Alicja Ostolska, Monika Mielnicka, Jowita Chwałek, Anna Mucha, Krystian Wieczorek, Marcin Bosak, Emilian Kamiński, Rafał Mroczek; Dla małoletnich od lat 12 |
01:00 | Audycje Komitetów Wyborczych - 1. KKW Lewica, 2. KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni, 3. KKW Koalicja Obywatelska, 4. KW Stowarzyszenie"Bezpartyjni Samorządowcy", 5. KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy, 6. KW Prawo i Sprawiedliwość (N) (2024) |
01:25 | Pożyteczni.pl; magazyn (2024); Bez ograniczeń wiekowych |
01:55 | Na sygnale - odc. 551 "Samemu trudniej" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2024); reż.: Milena Dutkowska; wyk.: Wojciech Kuliński, Monika Mazur, Dariusz Wieteska, Kamil Wodka, Hubert Jarczak, Paulina Zwierz, Kamil Błoch, Martyna Rozwadowska, Ireneusz Dydliński, Małgorzata Knothe; Dla małoletnich od lat 12 |
02:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
02:55 | Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda Flesz (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
06:15 | Zrujnowani odbudowani; magazyn (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
06:50 | Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2973 - (N) (JM); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Jakub Skoczeń; wyk.: Anita Jancia - Prokopowicz, Michał Lesień - Głowacki, Marcin Perchuć, Halina Bednarz, Noah Culbreth, Martin Bogdan, Julia Zielińska, Oliwier Kozłowski, Andrzej Niemyt, Hanna Bieluszko; Dla małoletnich od lat 12 |
07:30 | Koło fortuny - odc. 1664 ed. 13; teleturniej (2024); reż.: Tomasz Motyl; Bez ograniczeń wiekowych |
08:15 | Akacjowa 38 - odc. 314 (Acacias 38) - (N); serial kraj prod.Hiszpania (2016); reż.: Humberto Miró; wyk.: Inma Perez, Juanma Navas, Amparo Fernandez, Sandra Marchena, Marc Parejo; Dla małoletnich od lat 12 |
09:05 | Va Banque s.IV - odc. 746; teleturniej (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
09:40 | Audycje Komitetów Wyborczych - 1. KKW Lewica, 2. KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni, 3. KKW Koalicja Obywatelska, 4. KW Stowarzyszenie"Bezpartyjni Samorządowcy", 5. KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy, 6. KW Prawo i Sprawiedliwość (N) (2024) |
10:00 | Koło Fortuny - extra - odc (406); teleturniej (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
10:05 | M jak miłość - odc. 1794 - (N) (AD); serial TVP (2024); reż.: Marcin Krzyształowicz; wyk.: Dominika Kachlik, Rafał Mroczek, Hanna Konarowska - Nowińska, Łukasz Garlicki, Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek, Olga Cybińska, Borys Wiciński, Dorota Kamińska, Melania Grzesiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
11:00 | Koło fortuny - odc. 1665 ed. 13; teleturniej (2024); reż.: Tomasz Motyl; Bez ograniczeń wiekowych |
11:35 | Familiada - odc. 2863; teleturniej (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
12:15 | Zakazany owoc - Odc. 439 (Yasak Elma); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2020); reż.: Neslihan Yesilyurt; wyk.: Sevval Sam, Eda Ece, Onur Tuna, Talat Bulut, Sevda Erginci; Dla małoletnich od lat 12 |
13:10 | Va Banque s.IV - odc. 747; teleturniej (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
13:45 | Akacjowa 38 - odc. 345 (Acacias 38) - (N); serial kraj prod.Hiszpania (2016); reż.: Humberto Miró; wyk.: Inma Perez, Juanma Navas, Amparo Fernandez, Sandra Marchena, Marc Parejo; Dla małoletnich od lat 12 |
14:35 | Barwy szczęścia - odc. 2973 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Jakub Skoczeń; wyk.: Anita Jancia - Prokopowicz, Michał Lesień - Głowacki, Marcin Perchuć, Halina Bednarz, Noah Culbreth, Martin Bogdan, Julia Zielińska, Oliwier Kozłowski, Andrzej Niemyt, Hanna Bieluszko; Dla małoletnich od lat 12 |
15:10 | Barwy szczęścia - odc. 2974 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Jakub Skoczeń; wyk.: Anita Jancia - Prokopowicz, Katarzyna Glinka, Michał Lesień - Głowacki, Halina Bednarz, Marta Juras, Karina Serweryn, Oskar Stoczyński, Alessandro Curti, Hanna Klepacka, Angela Ottone; Dla małoletnich od lat 12 |
15:45 | Przepis dnia s.VIII - odc. (63) (2024); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
15:55 | Na dobre i na złe - odc. 916 Czy oliwa sprawiedliwa? - (N) (AD); serial TVP (2024); reż.: Tadeusz Łysiak; wyk.: Anna Szymańczyk, Weronika Walasiewicz, Dawid Kunicki, Katarzyna Cichosz, Jagoda Pietruszkówna, Michał Żebrowski, Grzegorz Małecki, Marcin Troński, Maria Kowalik, Marta Walesiak; Dla małoletnich od lat 12 |
16:55 | Na sygnale - odc. 552 "Super tata" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2024); reż.: Marta Minorowicz; wyk.: Monika Mazur, Tomasz Piątkowski, Kamil Wodka, Lea Oleksiak, Wojciech Zygmunt, Anna Wysocka - Jaworska, Hubert Jarczak, Justyna Sieniawska, Paulina Zwierz, Adam Turczyk; Dla małoletnich od lat 12 |
17:30 | Panorama (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
18:10 | Stulecie Winnych - Odc. 40 (s. IV, odc. 1) - (N) (AD); serial TVP (2021); reż.: Krzysztof Łukaszewicz; wyk.: Jan Wieczorkowski, Barbara Wypych, Urszula Grabowska, Magdalena Walach, Stefan Pawłowski, Piotr Rogucki, Weronika Humaj, Kamila Bujalska, Arkadiusz Janiczek, Lesław Żurek; Dla małoletnich od lat 12 |
19:10 | Ilu miałaś facetów? (What's Your Number?) - (N) 101'; komedia kraj prod.USA (2011); reż.: Mark Mylod; wyk.: Chris Evans, Anna Faris, Matthew Bomer; Dla małoletnich od lat 16 |
21:10 | Tajemnice rodu Valentów s.II - odc. 26 (sezon 2. odc. 4) (Prvni Republika); serial kraj prod.Czechy (2014); reż.: Biser Arichtev, Johanna Steiger; wyk.: Jan Kolenik, Jiri Vyoralek, Jan Vlasak, Marketa Plankowa; Dla małoletnich od lat 12 |
22:10 | Tajemnice rodu Valentów s.II - odc. 27 (sezon 2. odc. 5) (Prvni Republika); serial kraj prod.Czechy (2014); reż.: Biser Arichtev, Johanna Steiger; wyk.: Jan Kolenik, Jiri Vyoralek, Jan Vlasak, Marketa Plankowa; Dla małoletnich od lat 12 |
23:15 | Synek (2021); reż.: Paweł Chorzępa; Dla małoletnich od lat 12 |