00:00 | Barwy szczęścia - odc. 2930 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Michał Węgrzyn; wyk.: Maria Dejmek, Marcel Opaliński, Hanna Klepacka, Alessandro Curti, Beata Fido, Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Jacek Kałucki, Sebastian Perdek, Paweł Ławrynowicz; Dla małoletnich od lat 12 |
00:30 | Emilian Kamiński. Teatr. Moje życie; reportaż (2012); reż.: Izabela Łękowska; Dla małoletnich od lat 12 |
00:55 | Przepis dnia s.VIII - odc. (69) (2024); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
01:00 | Zakończenie dniaPIĄTEK 29.03.2024 TV Polonia |
01:00 | Gra słów. Krzyżówka - /834/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
01:30 | Zakochaj się w Polsce - odc. 344 Łazarz w Poznaniu - (N); magazyn (2024); reż.: Ewa Grodzka; Dla małoletnich od lat 7 |
02:00 | Makłowicz w podróży. Podróż 48 Hiszpania - "Prowincja Grenada" (188); magazyn kulinarny (2015); reż.: Paweł Lesisz; Bez ograniczeń wiekowych |
02:30 | Pytanie na śniadanie (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
02:55 | Pytanie na śniadanie (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
06:10 | Projekt: Nadzieja - Wielki Piątek; cykl reportaży (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
06:45 | Lepsza połowa s.II - odc. 27 - (N); serial TVP (2020); reż.: Kristoffer Rus; wyk.: Barbara Wypych, Viola Kołakowska, Adam Nowak, Karim Martusewicz, Paweł Lewicki, Franek Kolikow, Piotr Adamczyk, Weronika Książkiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Iza Kuna; Dla małoletnich od lat 12 |
07:10 | Gość Poranka (2024) |
07:35 | To jest grane - (3); magazyn muzyczny (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
08:00 | M jak miłość - odc. 1777 - (N); serial TVP (2024); reż.: Sylwester Jakimow; wyk.: Małgorzata Pieńkowska, Iwona Rejzner, Ziemowit Wasielewski, Teresa Lipowska, Paweł Prokopczuk, Dominika Suchecka, Arkadiusz Smoleński, Stefan Friedmann, Bartłomiej Nowosielski, Anna Kerth; Dla małoletnich od lat 12 |
08:45 | M jak miłość - odc. 1778 - (N); serial TVP (2024); reż.: Kinga Lewińska; wyk.: Monika Mielnicka, Adriana Kalska, Stanisław Szczypiński, Michalina Sosna, Mikołaj Roznerski, Paulina Lasota, Laura Jankowska, Krystian Wieczorek, Magdalena Wieczorek, Krzysztof Kwiatkowski; Dla małoletnich od lat 12 |
09:35 | Polonia 24. Tygodnik; magazyn (2024) |
10:15 | Bajki naszych rodziców - Między nami bocianami - odc. 5 - Czarny - (N); serial animowany (1998); reż.: Andrzej Flettner; Bez ograniczeń wiekowych |
10:40 | Ale talent - Skarpetkowy króliczek; program edukacyjny (2021); reż.: Katarzyna Urbańska; Bez ograniczeń wiekowych |
10:50 | Szansa na sukces. Opole 2024 - odc. (1) Maciej Maleńczuk; widowisko muzyczne (2024); reż.: Konrad Smuga; Dla małoletnich od lat 12 |
11:45 | Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 23 (2012); reż.: Sylwester Jakimow; wyk.: Antoni Królikowski, Natalia Idzikiewicz, Weronika Kosobudzka, Kinga Preis, Jacek Braciak; Dla małoletnich od lat 7 |
12:00 | Teleexpress - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
12:20 | Gra słów. Krzyżówka - /835/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
12:50 | Leśniczówka - odc. 678 - (N); serial obyczajowy TVP (2023); reż.: Radosław Dunaszewski, Mariusz Malec, Magdalena Piekorz, Maciej Świerzawski; wyk.: Kalina Hlimi-Pawlukiewicz, Barbara Kałużna, Marta Chyczewska, Kamil Mróz, Ewa Szykulska, Grzegorz Goch, Krzysztof Mateusiak, Krzysztof Cugowski Jr., Sambor Czarnota, Marek Bukowski; Dla małoletnich od lat 12 |
13:20 | Zakochaj się w Polsce - odc. 336 Przasnysz - (N); magazyn (2024); reż.: Ewa Grodzka; Dla małoletnich od lat 7 |
13:50 | Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej - /146/ (Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej); magazyn kraj prod.Niemcy (2024); reż.: Oskar Płonka; Dla małoletnich od lat 7 |
14:10 | Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Kazimierz Glabisz - (N); reportaż (2020); Dla małoletnich od lat 12 |
14:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
14:55 | Gość 19.30 (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
15:05 | Pogoda (2024) |
15:10 | Sport (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
15:25 | Na sygnale - odc. 437 "Zespół Złamanego Serca" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2023); reż.: Jan Jagielski; wyk.: Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Grzegorz Gierak - Bieliński, Konrad Darocha - Adam, Wojciech Zygmunt - Kuba, Tomasz Piątkowski - Góra, Paulina Zwierz - Britney, Lea Oleksiak - Anna, Hubert Jarczak - Beniamin, Wojciech Kuliński - Wiktor, Kamil Wodka - Nowy; Dla małoletnich od lat 12 |
15:55 | Księga obyczaju - Wielki Post; magazyn (2013); Bez ograniczeń wiekowych |
16:05 | Uroczysta Droga Krzyżowa z udziałem papieża Franciszka (Uroczysta Droga Krzyżowa z udziałem papieża Franciszka) kraj prod.Polska, Watykan (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
17:30 | Czterdziestolatek - odc. 9/21 - Rodzina, czyli obcy w domu - (N); serial TVP (1975); reż.: Jerzy Gruza; wyk.: Anna Seniuk, Irena Kwiatkowska, Andrzej Kopiczyński, Roman Kłosowski, Leonard Pietraszak; Dla małoletnich od lat 7 |
18:30 | Panorama (2024); STEREO, 16:9 |
19:00 | Gra słów. Krzyżówka - /835/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
19:30 | Perły Bałtyku - Najmniejsze skarby morza - (N); serial dokumentalny (2023); reż.: Joanna Pawlikowska; Dla małoletnich od lat 7 |
20:00 | Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej - /146/ (Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej); magazyn kraj prod.Niemcy (2024); reż.: Oskar Płonka; Dla małoletnich od lat 7 |
20:20 | Przepis dnia s.VIII - odc. (70) (2024); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
20:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9 |
20:55 | Gość 19.30 (2024); STEREO, 16:9 |
21:00 | Pogoda (2024) |
21:04 | Sport (2024); STEREO, 16:9 |
21:15 | Lokatorka III - odc. 2 - (N) (AD); serial (2023); reż.: Michał Otłowski; wyk.: Elżbieta Jarosik, Roman Frankl, Bartłomiej Kasprzykowski, Jan Frycz, Zuzanna Lit, Monika Pikuła, Dorota Zięciowska, Marcin Czarnik; Dla małoletnich od lat 16 |
22:05 | Lokatorka III - odc. 3 - (N) (AD); serial (2023); reż.: Michał Otłowski; wyk.: Elżbieta Jarosik, Roman Frankl, Bartłomiej Kasprzykowski, Jan Frycz, Zuzanna Lit, Monika Pikuła, Dorota Zięciowska, Marcin Czarnik; Dla małoletnich od lat 16 |
22:55 | Triduum Paschalne - Wielka Sobota (2016); Bez ograniczeń wiekowych |
23:05 | W Nim nadzieja" - koncert pasyjny z Klasztoru na Św. Krzyżu; koncert (2023); reż.: Konrad Smuga, Konrad Smuga; Dla małoletnich od lat 7 |
00:05 | Na sygnale - odc. 437 "Zespół Złamanego Serca" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2023); reż.: Jan Jagielski; wyk.: Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Grzegorz Gierak - Bieliński, Konrad Darocha - Adam, Wojciech Zygmunt - Kuba, Tomasz Piątkowski - Góra, Paulina Zwierz - Britney, Lea Oleksiak - Anna, Hubert Jarczak - Beniamin, Wojciech Kuliński - Wiktor, Kamil Wodka - Nowy; Dla małoletnich od lat 12 |
00:30 | Niezwykłe miejsca - Teatr Kamienica - scena główna; cykl reportaży (2023); Dla małoletnich od lat 7 |
00:40 | Historia Zmartwychwstania; widowisko (2017); Dla małoletnich od lat 7 |
01:00 | Gra słów. Krzyżówka - /835/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
01:00 | Zakończenie dniaSOBOTA 30.03.2024 TV Polonia |
01:30 | Balans bieli - (N); magazyn (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
02:05 | Jak żyje las... - Las i woda; magazyn (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
02:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
02:55 | Pytanie na śniadanie (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
03:40 | Moja TVP Polonia - Joanna Bator (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
06:20 | Projekt: Nadzieja - Wielka Sobota; cykl reportaży (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7 |
06:50 | Moja TVP Polonia - Krzesimir Dębski (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
07:00 | Awantura o Basię - odc. 9/12 - Awantura dziewiąta, czyli rzecz o niespodziewanym spadku - (N); serial TVP (1996); reż.: Kazimierz Tarnas; wyk.: Agata Marciniak, Maria Kaniewska, Anna Seniuk, Andrzej Szczepkowski, Kazimierz Kaczor, Gustaw Holoubek, Hanna Śleszyńska, Stanisława Celińska; Dla małoletnich od lat 7 |
07:30 | Awantura o Basię - odc. 10/12 - Awantura dziesiąta, czyli rzecz o niezwykłej wyprawie - (N); serial TVP (1996); reż.: Kazimierz Tarnas; wyk.: Agata Marciniak, Maria Kaniewska, Anna Seniuk, Andrzej Szczepkowski, Kazimierz Kaczor, Gustaw Holoubek, Hanna Śleszyńska, Stanisława Celińska; Dla małoletnich od lat 7 |
08:05 | Wędrowiec Polski - Zamki i pałace w środku Polski - (N); cykl reportaży (2023); reż.: Agnieszka Żmijewska; Dla małoletnich od lat 12 |
08:35 | Kto nas wzywa - 70 lat GOPR; koncert (2024); reż.: Konrad Smuga; Dla małoletnich od lat 12 |
10:10 | Księga obyczaju - Wielkanocne klimaty; magazyn (2012); Bez ograniczeń wiekowych |
10:25 | Okrasa łamie przepisy - Kuchnia polska. Placki z krzycy - (N) (JM); magazyn kulinarny (2023); reż.: Tomasz Rostworowski; Bez ograniczeń wiekowych |
11:00 | Kulturalni PL - (679); magazyn (2024); reż.: Karolina Bendera; Bez ograniczeń wiekowych |
11:55 | Moja TVP Polonia - Marzanna Grdeń (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
12:00 | Teleexpress - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
12:20 | Prawo i pięść - (N); film fabularny (1964); reż.: Jerzy Hoffman, Edward Skórzewski; wyk.: Gustaw Holoubek, Wiesław Gołas, Zofia Mrozowska, Ewa Wiśniewska, Jerzy Przybylski, Hanna Skarżanka, Ryszard Pietruski; Dla małoletnich od lat 12 |
14:00 | Wielkanoc na Podhalu; widowisko (2021); reż.: Gragorz Sadurski; Bez ograniczeń wiekowych |
14:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
14:50 | Gość 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
15:00 | Orędzie Abpa Tadeusza Wojdy, Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski na Wielkanoc - (N) (2024) |
15:10 | Pogoda - (N) (2024); STEREO, 16:9 |
15:15 | Sport - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
15:20 | Kamerdyner - odc. 5 - (N) (AD); serial (2021); reż.: Filip Bajon, Filip Bajon; wyk.: Borys Szyc, Janusz Gajos, Anna Radwan, Sebastian Fabijański, Marianna Zydek, Adam Woronowicz, Diana Zamojska, Borys Szyc, Łukasz Simlat, Kamilla Baar; Dla małoletnich od lat 16 |
16:15 | Sanatorium miłości s.VI - sezon 6 odc. 3 - (N) (AD); reality show (2023); reż.: Małgorzata Cyganek - Jędrzejczyk; Dla małoletnich od lat 12 |
17:10 | Dom pod Dwoma Orłami - Odcinek 3 - (N); serial TVP (2021); reż.: Waldemar Krzystek; wyk.: Przemysław Stippa, Philippe Tłokiński, Alicja Tymoszczuk, Agnieszka Mandat, Thomas Christian, Antonina Pawlik, Karolina Rzepa, Sonia Mietielica, Andrzej Seweryn, Krzysztof Stroiński; Dla małoletnich od lat 16 |
18:00 | Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (606) (2024); reż.: Witold Świętnicki; Bez ograniczeń wiekowych |
18:25 | Moja TVP Polonia - Rafał Rykowski (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
18:30 | Polacy to wiedzą! - odc. 91; teleturniej (2024); reż.: Szymon Łosiewicz, Michał Madaliński; Dla małoletnich od lat 7 |
18:55 | Moja TVP Polonia - Katarzyna Dowbor (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
19:00 | Panorama (2024); STEREO, 16:9 |
19:25 | Moja TVP Polonia - ks. Arkadiusz Nowak (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
19:35 | Bohdan! Trzymaj się! - benefis Bohdana Łazuki; koncert (2013); reż.: Artur Burchacki; Dla małoletnich od lat 12 |
20:15 | Wielkanocny Koncert Dobrej Nadziei; koncert (2021); reż.: Bolesław Pawica; Dla małoletnich od lat 12 |
20:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9 |
20:50 | Gość 19.30 (2024); STEREO, 16:9 |
22:00 | Orędzie Abpa Tadeusza Wojdy, Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski na Wielkanoc - (Uwaga! zmiana czasu z zimowego na letni) (N) (2024) |
22:05 | Pogoda (2024); STEREO, 16:9 |
22:08 | Sport (2024); STEREO, 16:9 |
22:10 | O mnie się nie martw s.I - odc. 11 - (N) (AD); serial TVP (2014); reż.: Agata Puszcz, Michał Rogalski, Filip Zylber; wyk.: Stefan Pawłowski, Andrzej Zieliński, Paweł Domagała, Bartek Świderski, Aleksnadra Domańska, Katarzyna Maciąg, Joanna Kulig; Dla małoletnich od lat 12 |
22:55 | Moja TVP Polonia - Anna Karna (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
23:00 | O mnie się nie martw s.I - odc. 12 - (N) (AD); serial TVP (2014); reż.: Agata Puszcz, Michał Rogalski, Filip Zylber; wyk.: Stefan Pawłowski, Andrzej Zieliński, Paweł Domagała, Mariusz Ostrowski, Aleksnadra Domańska, Katarzyna Maciąg, Joanna Kulig; Dla małoletnich od lat 12 |
23:50 | Czterdziestolatek - odc. 9/21 - Rodzina, czyli obcy w domu - (N); serial TVP (1975); reż.: Jerzy Gruza; wyk.: Anna Seniuk, Irena Kwiatkowska, Andrzej Kopiczyński, Roman Kłosowski, Leonard Pietraszak; Dla małoletnich od lat 7 |
00:50 | Wielkanocny Koncert Dobrej Nadziei; koncert (2021); reż.: Bolesław Pawica; Dla małoletnich od lat 12 |
00:55 | Moja TVP Polonia - Leszek Ratajczak (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
01:00 | Zakończenie dniaNIEDZIELA 31.03.2024 TV Polonia |
01:00 | Zrujnowani odbudowani; magazyn (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
01:35 | Czarne chmury - odc. 7/10 - Pantomima - (N); serial TVP (1973); reż.: Andrzej Konic; wyk.: Leonard Pietraszak, Stanisław Niwiński, Ryszard Pietruski, Janusz Zakrzeński, Edmund Fetting; Dla małoletnich od lat 12 |
02:30 | Śpiewajmy z Arką Alleluja; widowisko (2018); reż.: Grzegorz Sadurski; Bez ograniczeń wiekowych |
03:20 | Magiczne drzewo - (N) (AD); film przygodowy (2008); reż.: Andrzej Maleszka; wyk.: Maja Tomawska, Filip Fabiś, Adam Szczegóła, Joanna Zientarska, Agnieszka Grochowska, Andrzej Chyra, Hanna Śleszyńska, Maciej Wierzbicki, Dominika Kluźniak, Anna Guzik; Bez ograniczeń wiekowych |
04:50 | Słowo na niedzielę - Procesja miłości (2024); reż.: Mateusz Pleskacz; Bez ograniczeń wiekowych |
04:55 | Msza Święta Zmartwychwstania Pańskiego i błogosławieństwo Urbi et Orbi - transmisja z Watykanu (Msza Święta Zmartwychwstania Pańskiego i błogosławieństwo Urbi et Orbi - transmisja z Watykanu) kraj prod.Polska, Watykan (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
07:35 | Wojtyłowie. Drogi do świętości - (N); film dokumentalny (2023); reż.: Piotr Kot; Bez ograniczeń wiekowych |
08:30 | Moja TVP Polonia - prof. Jan Miodek (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
08:40 | Czarne chmury - odc. 8/10 - Wilcze doły - (N); serial TVP (1973); reż.: Andrzej Konic; wyk.: Leonard Pietraszak, Stanisław Niwiński, Ryszard Pietruski, Maciej Rayzacher, Janusz Zakrzeński, Edmund Fetting; Dla małoletnich od lat 12 |
09:35 | Moja TVP Polonia - Katarzyna Dowbor (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
09:45 | Ranczo Wilkowyje - (N) (AD); komedia (2007); reż.: Wojciech Adamczyk; wyk.: Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Cezary Żak, Artur Barciś, Radoslaw Pazura, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Piotr Pręgowski, Katarzyna Żak, Sylwester Maciejewski; Dla małoletnich od lat 12 |
11:25 | Moja TVP Polonia - ks. Arkadiusz Nowak (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
11:30 | Polacy to wiedzą! - odc. 92; teleturniej (2024); reż.: Szymon Łosiewicz, Michał Madaliński; Dla małoletnich od lat 7 |
11:55 | Życzenia Wielkanocne od Pary Prezydenckiej (2024); STEREO, 16:9 |
12:00 | Teleexpress - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
12:20 | Gangsterzy i filantropi - (N); komedia (1963); reż.: Jerzy Hoffman, Edward Skórzewski; wyk.: Wiesław Michnikowski, Kazimierz Opaliński, Gustaw Holoubek, Hanka Bielicka, Magda Celówna, Barbara Modelska i inni; Dla małoletnich od lat 12 |
13:50 | KFPP Opole - Opole 2008 na bis (2009); reż.: Wojciech Kościelniak; Dla małoletnich od lat 12 |
14:25 | Moja TVP Polonia - Anna Karna (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
14:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
14:50 | Gość 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
15:05 | Pogoda - (N) (2024); STEREO, 16:9 |
15:10 | Sport - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
15:20 | Komisarz Alex - odc. 234 (seria XIX, odc. 5) - "Radość natury" - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2023); reż.: Monika Jordan-Młodzianowska; wyk.: Piotr Bondyra, Sylwia Juszczak-Krawczyk, Beata Fido, Zbigniew Lesień, Katarzyna Glinka, Krzysztof Szczepaniak, Aleksander Milićević, Zofia Plewińska, Maja Szopa, Krzysztof Gosławski; Dla małoletnich od lat 12 |
16:15 | Potop - cz. 1 - (N); film kostiumowy (1974); reż.: Jerzy Hoffman; wyk.: Małgorzata Braunek, Daniel Olbrychski, Ryszard Filipski, Tadeusz Łomnicki, Kazimierz Wichniarz, Krzysztof Kowalewski, Leszek Teleszyński, Leszek Herdegen, Władysław Hańcza, Anna Seniuk; Dla małoletnich od lat 12 |
18:50 | Moja TVP Polonia - Krzesimir Dębski (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
19:00 | Panorama (2024); STEREO, 16:9 |
19:35 | Dary Losu - Koncert Ryszarda Rynkowskiego (2004); reż.: Krzysztof Bukowski; Bez ograniczeń wiekowych |
20:20 | Moja TVP Polonia - Marzanna Grdeń (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
20:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9 |
20:50 | Gość 19.30 (2024); STEREO, 16:9 |
21:00 | Pogoda (2024); STEREO, 16:9 |
21:03 | Sport (2024); STEREO, 16:9 |
21:05 | Życzenia Wielkanocne od Pary Prezydenckiej (2024); STEREO, 16:9 |
21:10 | Sanatorium miłości s.VI - sezon 6 odc. 3 - (N) (AD); reality show (2023); reż.: Małgorzata Cyganek - Jędrzejczyk; Dla małoletnich od lat 12 |
22:00 | Moja TVP Polonia - Krzysztof Mielańczuk (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
22:05 | Dom pod Dwoma Orłami - Odcinek 3 - (N); serial TVP (2021); reż.: Waldemar Krzystek; wyk.: Przemysław Stippa, Philippe Tłokiński, Alicja Tymoszczuk, Agnieszka Mandat, Thomas Christian, Antonina Pawlik, Karolina Rzepa, Sonia Mietielica, Andrzej Seweryn, Krzysztof Stroiński; Dla małoletnich od lat 16 |
22:55 | cz. 2) jubileuszowy koncert zespołu RAZ DWA TRZY; koncert (2015); reż.: Rafał Kolikow, Krzysztof Landsberg; Dla małoletnich od lat 12 |
00:00 | Księga obyczaju - Śmigus Dyngus; magazyn (2014); Bez ograniczeń wiekowych |
00:10 | Kulturalni PL - (679); magazyn (2024); reż.: Karolina Bendera; Bez ograniczeń wiekowych |
01:00 | Polacy to wiedzą! - odc. 92; teleturniej (2024); reż.: Szymon Łosiewicz, Michał Madaliński; Dla małoletnich od lat 7 |
01:00 | Zakończenie dniaPONIEDZIAŁEK 01.04.2024 TV Polonia |
01:30 | Panna, madonna, legenda tych lat (...)"; koncert (2011); reż.: Małgorzata Piekorz; Dla małoletnich od lat 12 |
02:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
02:55 | Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda Flesz (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
06:40 | Księga obyczaju - Śmigus Dyngus; magazyn (2014); Bez ograniczeń wiekowych |
06:50 | Między ziemią a niebem (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
07:00 | Regina Coeli (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
07:15 | Między ziemią a niebem (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
07:50 | Komisarz Alex - odc. 234 (seria XIX, odc. 5) - "Radość natury" - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2023); reż.: Monika Jordan-Młodzianowska; wyk.: Piotr Bondyra, Sylwia Juszczak-Krawczyk, Beata Fido, Zbigniew Lesień, Katarzyna Glinka, Krzysztof Szczepaniak, Aleksander Milićević, Zofia Plewińska, Maja Szopa, Krzysztof Gosławski; Dla małoletnich od lat 12 |
08:40 | Osiecka - odc. 5 - (N); serial TVP (2020); reż.: MICHAŁ ROSA; wyk.: ELIZA RYCEMBEL, MARIA PAKULNIS, JAN FRYCZ, JĘDRZEJ HYCNAR, MIKOŁAJ ROZNERSKI, BARBARA GARSTKA, ADAM TURCZYK, JAN MARCZEWSKI, MARCIN JANUSZKIEWICZ, MATEUSZ KMIECIK; Dla małoletnich od lat 12 |
09:35 | Kulturalni PL - (679); magazyn (2024); reż.: Karolina Bendera; Bez ograniczeń wiekowych |
10:25 | Moja TVP Polonia - Joanna Bator (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
10:30 | Agnieszka Holland; film dokumentalny (2008); reż.: Wiesław Dąbrowski; Bez ograniczeń wiekowych |
11:25 | Moja TVP Polonia - Krzysztof Mielańczuk (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
11:30 | Makłowicz w podróży - Polska - Wielkanoc na Kaszubach; magazyn kulinarny (2014); reż.: Paweł Lesisz; Bez ograniczeń wiekowych |
12:00 | Teleexpress - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
12:15 | Moja TVP Polonia - Leszek Ratajczak (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
12:25 | Chopin. Pragnienie miłości - (N) 116'; dramat (2002); reż.: Jerzy Antczak; wyk.: Danuta Stenka, Adam Woronowicz, Bożena Stachura, Andrzej Zieliński, Marian Opania, Jerzy Zelnik, Jadwiga Barańska, Anna Radwan, Piotr Adamczyk; Dla małoletnich od lat 12 |
14:25 | Moja TVP Polonia - Rafał Rykowski (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
14:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
14:50 | Gość 19.30 (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
15:05 | Pogoda (2024); STEREO, 16:9 |
15:10 | Sport (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
15:15 | Moja TVP Polonia - Anna Karna (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
15:25 | Laskowik & Malicki - Wielkanoc; widowisko rozrywkowe (2009); reż.: Jacek Kęcik; Dla małoletnich od lat 12 |
16:20 | Potop - cz. 2 - (N) 132'; film kostiumowy (1974); reż.: Jerzy Hoffman; wyk.: Małgorzata Braunek, Daniel Olbrychski, Ryszard Filipski, Tadeusz Łomnicki, Kazimierz Wichniarz, Krzysztof Kowalewski, Leszek Teleszyński, Leszek Herdegen, Władysław Hańcza, Anna Seniuk; Dla małoletnich od lat 12 |
18:40 | Kabaretowe Naj - Wiosenne porządki (2021); Dla małoletnich od lat 12 |
19:00 | Panorama (2024); STEREO, 16:9 |
19:30 | Szansa na sukces. Opole 2024 - Jerzy Połomski; widowisko muzyczne (2024); reż.: Konrad Smuga; Bez ograniczeń wiekowych |
20:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9 |
20:50 | Gość 19.30 (2024); STEREO, 16:9 |
21:00 | Pogoda (2024); STEREO, 16:9 |
21:05 | Sport (2024); STEREO, 16:9 |
21:10 | Komisarz Alex - odc. 234 (seria XIX, odc. 5) - "Radość natury" - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2023); reż.: Monika Jordan-Młodzianowska; wyk.: Piotr Bondyra, Sylwia Juszczak-Krawczyk, Beata Fido, Zbigniew Lesień, Katarzyna Glinka, Krzysztof Szczepaniak, Aleksander Milićević, Zofia Plewińska, Maja Szopa, Krzysztof Gosławski; Dla małoletnich od lat 12 |
22:05 | Laskowik & Malicki - Wielkanoc; widowisko rozrywkowe (2009); reż.: Jacek Kęcik; Dla małoletnich od lat 12 |
23:00 | Gangsterzy i filantropi - (N) 82'; komedia (1963); reż.: Jerzy Hoffman, Edward Skórzewski; wyk.: Wiesław Michnikowski, Kazimierz Opaliński, Gustaw Holoubek, Hanka Bielicka, Magda Celówna, Barbara Modelska i inni; Dla małoletnich od lat 12 |
00:30 | Makłowicz w podróży - Polska - Wielkanoc na Kaszubach; magazyn kulinarny (2014); reż.: Paweł Lesisz; Bez ograniczeń wiekowych |
01:00 | Największe przeboje - Mieczysław Fogg; koncert (2021); Dla małoletnich od lat 12 |
01:00 | Zakończenie dniaWTOREK 02.04.2024 TV Polonia |
01:30 | Pożyteczni.pl; magazyn (2024); Bez ograniczeń wiekowych |
02:00 | Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser - odc. 10 sezon II - Ogórek kiszony; magazyn kulinarny (2023); reż.: Michał Muzyczuk; Bez ograniczeń wiekowych |
02:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
02:55 | Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda Flesz (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
06:10 | Nie zastąpi Ciebie nikt - wspomnienie św. Jana Pawła II w rocznicę śmierci; widowisko artystyczne (2023); reż.: Tomasz Motyl; Dla małoletnich od lat 12 |
06:30 | Barwy szczęścia - odc. 2931 - (JM); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Michał Węgrzyn; wyk.: Maria Dejmek, Marcel Opaliński, Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Sławomira Łozińska, Jacek Rozenek, Beata Fido, Paweł Ławrynowicz, Andrzej Niemyt, Zbigniew Buczkowski; Dla małoletnich od lat 12 |
07:00 | Gość Poranka (2024); STEREO, 16:9 |
07:20 | Makłowicz w podróży. Podróż 48 Hiszpania - "Prowincja Grenada" (188); magazyn kulinarny (2015); reż.: Paweł Lesisz; Bez ograniczeń wiekowych |
07:50 | Dziewczyna szuka miłości 73'; film obyczajowy (1938); reż.: Romuald Gantkowski, Romuald Gantkowski; wyk.: Jan Kurnakowicz, Tamara Wiszniewska, Mieczysław Cybulski, Kazimierz Szubert, Józef Orwid, Maria Chmurkowska, Franciszek Dominiak, Mieczysław Milecki, Jan Ciecierski; Dla małoletnich od lat 7 |
09:10 | Hala odlotów - /2/; talk-show (2024); reż.: Jarosław Minkowicz; Dla małoletnich od lat 12 |
10:05 | Jak to działa - Ekologia - Słońce; magazyn (2022); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
10:35 | Zwierzaki Czytaki - odc. 165 Wyprawa jakiej jeszcze nie było; program dla dzieci (2023); reż.: Tomasz Trojanowski; Bez ograniczeń wiekowych |
11:00 | Korona królów. Jagiellonowie - odc. 132 (sezon 2 odc. 7); serial historyczny TVP (2023); reż.: Piotr Fiedziukiewicz, Krzysztof Łukaszewicz, Tomasz Matuszczak; wyk.: Sebastian Skoczeń, Maria Pawłowska, Maja Szopa, Radosław Pazura, Przemysław Stippa, Jacek Kopczyński, Michał Chorosiński, Michał Chruściel, Aleksandra Radwan, Ilona Wrońska; Dla małoletnich od lat 12 |
11:30 | Barwy szczęścia - odc. 2931; serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Michał Węgrzyn; wyk.: Maria Dejmek, Marcel Opaliński, Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Sławomira Łozińska, Jacek Rozenek, Beata Fido, Paweł Ławrynowicz, Andrzej Niemyt, Zbigniew Buczkowski; Dla małoletnich od lat 12 |
12:00 | Teleexpress (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
12:20 | Gra słów. Krzyżówka - /836/; teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
12:50 | Leśniczówka - odc. 679; serial obyczajowy TVP (2023); reż.: Radosław Dunaszewski, Mariusz Malec, Magdalena Piekorz, Maciej Świerzawski; wyk.: Kalina Hlimi-Pawlukiewicz, Barbara Kałużna, Marta Chyczewska, Kamil Mróz, Ewa Szykulska, Grzegorz Goch, Krzysztof Mateusiak, Krzysztof Cugowski Jr., Sambor Czarnota, Marek Bukowski; Dla małoletnich od lat 12 |
13:20 | Z Andrusem po Galicji - Leżajsk (2017); Bez ograniczeń wiekowych |
13:50 | Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi - odc. 531 (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12 |
14:10 | Studio Lwów; magazyn (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12 |
14:30 | Program informacyjny 19.30 (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
14:55 | Gość 19.30 (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
15:05 | Pogoda (2024); STEREO, 16:9 |
15:10 | Sport (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
15:25 | Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 296 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 6) - Tragedia w teatrze - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2020); reż.: Filip Zylber; wyk.: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Górska, Katarzyna Burakowska, Piotr Polk, Michał Piela, Edyta Olszówka, Bartłomiej Firlet, Rafał Cieszyński, Artur Pontek; Dla małoletnich od lat 12 |
16:20 | Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 297 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 7) - Mikroklimat - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2020); reż.: Filip Zylber; wyk.: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Górska, Katarzyna Burakowska, Piotr Polk, Michał Piela, Edyta Olszówka, Bartłomiej Firlet, Rafał Cieszyński, Artur Pontek; Dla małoletnich od lat 12 |
17:10 | Mój wujek Papież; film dokumentalny (2022); reż.: Marcin Sroka; Dla małoletnich od lat 7 |
17:55 | Notacje - Ks. Józef Wójcik. Uśmiech Jana Pawła II; cykl dokumentalny (2007); Bez ograniczeń wiekowych |
18:10 | Teleexpress Extra (2024); STEREO, 16:9 |
18:30 | Panorama (2024); STEREO, 16:9 |
19:00 | Gra słów. Krzyżówka - /836/; teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
19:30 | Makłowicz w podróży. Podróż 49 Niemcy (191) "Hamburg"; magazyn kulinarny (2015); reż.: Paweł Lesisz; Bez ograniczeń wiekowych |
20:00 | Studio Lwów; magazyn (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12 |
20:20 | Przepis dnia s.VIII - odc. (65) (2024); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
20:30 | Program informacyjny 19.30 (2024); STEREO, 16:9 |
20:55 | Gość 19.30 (2024); STEREO, 16:9 |
21:00 | Pogoda (2024); STEREO, 16:9 |
21:05 | Sport (2024); STEREO, 16:9 |
21:15 | Prawo i pięść 92'; film fabularny (1964); reż.: Jerzy Hoffman, Edward Skórzewski; wyk.: Gustaw Holoubek, Wiesław Gołas, Zofia Mrozowska, Ewa Wiśniewska, Jerzy Przybylski, Hanna Skarżanka, Ryszard Pietruski; Dla małoletnich od lat 12 |
22:55 | Polacy Światu - Urszula Nałęcz; magazyn (2023); Dla małoletnich od lat 12 |
23:05 | Wadowice, miasto mojego dzieciństwa; film dokumentalny (2019); reż.: Piotr Kot; Dla małoletnich od lat 7 |
00:00 | Barwy szczęścia - odc. 2931; serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Michał Węgrzyn; wyk.: Maria Dejmek, Marcel Opaliński, Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Sławomira Łozińska, Jacek Rozenek, Beata Fido, Paweł Ławrynowicz, Andrzej Niemyt, Zbigniew Buczkowski; Dla małoletnich od lat 12 |
00:30 | Wojownicy czasu - Z biegiem Wiernej Rzeki, czyli Małogoszcz 1863; cykl reportaży (2023); reż.: Grzegorz Gajewski; Dla małoletnich od lat 7 |
01:00 | Zakończenie dniaŚRODA 03.04.2024 TV Polonia |
01:00 | Gra słów. Krzyżówka - /836/; teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
01:30 | Perły Bałtyku - Najmniejsze skarby morza; serial dokumentalny (2023); reż.: Joanna Pawlikowska; Dla małoletnich od lat 7 |
02:00 | Kuchnia dwudziestolecia - odc. 22 Luksusowo i zwyczajnie. Zaklęte rewiry.; magazyn kulinarny (2022); reż.: Jerzy Grabowski, Jerzy Grabowski, Jerzy Grabowski; Dla małoletnich od lat 12 |
02:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
02:55 | Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda Flesz (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
06:10 | Studio Lwów; magazyn (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
06:30 | Barwy szczęścia - odc. 2932 - (JM); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Michał Węgrzyn; wyk.: Michał Rolnicki, Katarzyna Glinka, Joanna Gleń, Maria Dejmek, Sławomira Łozińska, Bronisław Wrocławski, Elżbieta Jarosik, Adrianna Biedrzyńska, Katarzyna Tlałka, Marcel Opaliński; Dla małoletnich od lat 12 |
07:00 | Gość Poranka (2024) |
07:25 | Jak żyje las... - Las i woda; magazyn (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
07:50 | Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 296 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 6) - Tragedia w teatrze - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2020); reż.: Filip Zylber; wyk.: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Górska, Katarzyna Burakowska, Piotr Polk, Michał Piela, Edyta Olszówka, Bartłomiej Firlet, Rafał Cieszyński, Artur Pontek; Dla małoletnich od lat 12 |
08:40 | Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 297 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 7) - Mikroklimat - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2020); reż.: Filip Zylber; wyk.: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Górska, Katarzyna Burakowska, Piotr Polk, Michał Piela, Edyta Olszówka, Bartłomiej Firlet, Rafał Cieszyński, Artur Pontek; Dla małoletnich od lat 12 |
09:35 | Mój wujek Papież; film dokumentalny (2022); reż.: Marcin Sroka; Dla małoletnich od lat 7 |
10:20 | Notacje - Ks. Józef Wójcik. Uśmiech Jana Pawła II; cykl dokumentalny (2007); Bez ograniczeń wiekowych |
10:35 | Animowanki - Pamiętnik Florki s.II - Barbara, odc. 17 - (AD); serial animowany (2014); reż.: Janusz Martyn; Bez ograniczeń wiekowych |
10:45 | GO - TU - JEMY - POPCORN; magazyn kulinarny (2022); Bez ograniczeń wiekowych |
11:00 | Korona królów. Jagiellonowie - odc. 133 (sezon 2 odc. 8); serial historyczny TVP (2023); reż.: Piotr Fiedziukiewicz, Krzysztof Łukaszewicz, Tomasz Matuszczak; wyk.: Maria Pawłowska, Maja Szopa, Marcin Piętowski, Radosław Pazura, Mateusz Weber, Michał Chorosiński, Aleksandra Radwan, Zbigniew Stryj, Michał Bajor, Mikołaj Wachowski; Dla małoletnich od lat 12 |
11:30 | Barwy szczęścia - odc. 2932; serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Michał Węgrzyn; wyk.: Michał Rolnicki, Katarzyna Glinka, Joanna Gleń, Maria Dejmek, Sławomira Łozińska, Bronisław Wrocławski, Elżbieta Jarosik, Adrianna Biedrzyńska, Katarzyna Tlałka, Marcel Opaliński; Dla małoletnich od lat 12 |
12:00 | Teleexpress (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
12:20 | Gra słów. Krzyżówka - /837/; teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
12:50 | Leśniczówka - odc. 680; serial obyczajowy TVP (2023); reż.: Radosław Dunaszewski, Mariusz Malec, Mariusz Malec, Magdalena Piekorz; wyk.: Kalina Hlimi-Pawlukiewicz, Barbara Kałużna, Marta Chyczewska, Kamil Mróz, Ewa Szykulska, Grzegorz Goch, Krzysztof Mateusiak, Krzysztof Cugowski Jr., Sambor Czarnota, Marek Bukowski; Dla małoletnich od lat 12 |
13:20 | Wilno bardzo osobiste - Tomasz Snarski (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
13:35 | Wilno bardzo osobiste - Maria Wieloch (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
13:50 | Kierunek Zachód - /261/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod.Niemcy (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12 |
14:10 | Magazyn z Wysp - 288 (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12 |
14:30 | Program informacyjny 19.30 (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
14:55 | Gość 19.30 (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
15:05 | Pogoda (2024); STEREO, 16:9 |
15:10 | Sport (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
15:25 | O mnie się nie martw s.I - odc. 13; serial TVP (2014); reż.: Agata Puszcz, Michał Rogalski, Filip Zylber; wyk.: Stefan Pawłowski, Andrzej Zieliński, Paweł Domagała, Bartek Świderski, Aleksandra Domańska, Katarzyna Maciąg, Joanna Kulig; Dla małoletnich od lat 12 |
16:20 | O mnie się nie martw s.II odc. 1/13 - (AD); serial komediowy TVP (2014); reż.: Michał Rogalski, Filip Zylber; wyk.: Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała, Andrzej Zieliński, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Maciąg; Dla małoletnich od lat 12 |
17:15 | Komandor; film dokumentalny (2023); reż.: Maciej Kieres; Dla małoletnich od lat 7 |
18:10 | Teleexpress Extra (2024); STEREO, 16:9 |
18:30 | Panorama (2024); STEREO, 16:9 |
19:00 | Gra słów. Krzyżówka - /837/; teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
19:30 | Z Andrusem po Galicji - Leżajsk (2017); Bez ograniczeń wiekowych |
20:00 | Magazyn z Wysp - 288 (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
20:20 | Przepis dnia s.VIII - odc. (66) (2024); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
20:30 | Program informacyjny 19.30 (2024); STEREO, 16:9 |
20:55 | Gość 19.30 (2024); STEREO, 16:9 |
21:00 | Pogoda (2024); STEREO, 16:9 |
21:05 | Sport (2024); STEREO, 16:9 |
21:15 | Jak zdobyć pieniądze, kobietę i sławę; film TVP (1969); reż.: Janusz Kondratiuk; wyk.: Barbara Ludwiżaka, Bronisław Pawlik, Ewa Szykulska, Krzysztof Litwin, Jacek Woszczerowicz, Wanda Łuczycka, Jerzy Dobrowolski; Bez ograniczeń wiekowych |
22:10 | Kamerdyner - odc. 5 - (AD); serial (2021); reż.: Filip Bajon, Filip Bajon; wyk.: Borys Szyc, Janusz Gajos, Anna Radwan, Sebastian Fabijański, Marianna Zydek, Adam Woronowicz, Diana Zamojska, Borys Szyc, Łukasz Simlat, Kamilla Baar; Dla małoletnich od lat 16 |
23:00 | Mój wujek Papież; film dokumentalny (2022); reż.: Marcin Sroka; Dla małoletnich od lat 7 |
23:40 | Notacje - Ks. Józef Wójcik. Uśmiech Jana Pawła II; cykl dokumentalny (2007); Bez ograniczeń wiekowych |
00:00 | Barwy szczęścia - odc. 2932; serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Michał Węgrzyn; wyk.: Michał Rolnicki, Katarzyna Glinka, Joanna Gleń, Maria Dejmek, Sławomira Łozińska, Bronisław Wrocławski, Elżbieta Jarosik, Adrianna Biedrzyńska, Katarzyna Tlałka, Marcel Opaliński; Dla małoletnich od lat 12 |
00:30 | Wędrowiec Polski - Zamki i pałace w środku Polski; cykl reportaży (2023); reż.: Agnieszka Żmijewska; Dla małoletnich od lat 12 |
01:00 | Zakończenie dniaCZWARTEK 04.04.2024 TV Polonia |
01:00 | Gra słów. Krzyżówka - /837/; teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
01:30 | Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (593) (2023); reż.: Witold Świętnicki; Bez ograniczeń wiekowych |
02:00 | Jak to działa - Ekologia - Słońce; magazyn (2022); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
02:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
02:55 | Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda Flesz (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
06:10 | Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi - odc. 531 (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
06:30 | Barwy szczęścia - odc. 2933 - (JM); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Michał Węgrzyn; wyk.: Anna Gzyra - Augustynowicz, Marek Molak, Zbigniew Buczkowski, Sławomira Łozińska, Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Maria Dejmek, Sebastian Perdek, Marek Siudym, Adrianna Biedrzyńska; Dla małoletnich od lat 12 |
07:00 | Gość Poranka (2024) |
07:20 | Wilno bardzo osobiste - Tomasz Snarski (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
07:35 | Wilno bardzo osobiste - Maria Wieloch (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
07:50 | O mnie się nie martw s.I - odc. 13; serial TVP (2014); reż.: Agata Puszcz, Michał Rogalski, Filip Zylber; wyk.: Stefan Pawłowski, Andrzej Zieliński, Paweł Domagała, Bartek Świderski, Aleksandra Domańska, Katarzyna Maciąg, Joanna Kulig; Dla małoletnich od lat 12 |
08:40 | O mnie się nie martw s.II - s. II odc. 1/13 - (AD); serial komediowy TVP (2014); reż.: Michał Rogalski, Filip Zylber; wyk.: Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała, Andrzej Zieliński, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Maciąg; Dla małoletnich od lat 12 |
09:35 | Komandor; film dokumentalny (2023); reż.: Maciej Kieres; Dla małoletnich od lat 7 |
10:35 | Bajki naszych rodziców - Miś Uszatek - Gniazdko; serial animowany (1976); reż.: Lucjan Dembiński; Bez ograniczeń wiekowych |
10:40 | Mały pingwin Pik - Pok - odc. 18 - Pik Pok na morzu; serial animowany (1989); reż.: Krzysztof Brzozowski; Bez ograniczeń wiekowych |
11:00 | Korona królów. Jagiellonowie. Taka historia - odc. 10 - (N); telenowela dokumentalna (2023); reż.: Piotr Fiedziukiewicz; wyk.: Wojciech Żołądkowicz, Paula Stępczyńska, Jacek Kopczyński; Dla małoletnich od lat 12 |
11:30 | Barwy szczęścia - odc. 2933; serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Michał Węgrzyn; wyk.: Anna Gzyra - Augustynowicz, Marek Molak, Zbigniew Buczkowski, Sławomira Łozińska, Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Maria Dejmek, Sebastian Perdek, Marek Siudym, Adrianna Biedrzyńska; Dla małoletnich od lat 12 |
12:00 | Teleexpress (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
12:20 | Gra słów. Krzyżówka - /838/; teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
12:50 | Leśniczówka - odc. 681; serial obyczajowy TVP (2023); reż.: Radosław Dunaszewski, Mariusz Malec, Magdalena Piekorz; wyk.: Marta Chyczewska, Mateusz Korsak, Rafał Szałajko, Mateusz Korsak, Krzysztof Mateusiak, Sambor Czarnota, Kalina Hlimi-Pawlukiewicz, Barbara Kałużna, Przemysław Stippa, Piotr Skarga; Dla małoletnich od lat 12 |
13:20 | Polskie Parki Narodowe - Park Narodowy Bory Tucholskie; film dokumentalny (2022); reż.: Rafał Kołodziej; Bez ograniczeń wiekowych |
13:50 | W obiektywie Polonii - Wschód; magazyn (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
14:10 | Wilnoteka - (odc. 675) ((odc. 675)); magazyn kraj prod.Litwa (2024); reż.: Walenty Wojniłło; Bez ograniczeń wiekowych |
14:30 | Program informacyjny 19.30 (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
14:55 | Gość 19.30 (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
15:05 | Pogoda (2024); STEREO, 16:9 |
15:10 | Sport (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
15:25 | Lokatorka III - odc. 4 - (AD); serial (2023); reż.: Michał Otłowski; wyk.: Elżbieta Jarosik, Roman Frankl, Bartłomiej Kasprzykowski, Jan Frycz, Zuzanna Lit, Monika Pikuła, Dorota Zięciowska, Marcin Czarnik; Dla małoletnich od lat 16 |
16:15 | Ekstradycja I - odc. 1/6; serial kryminalny TVP (1995); reż.: Małgorzata Adamska, Marek Nowakowski, Wojciech Wójcik; wyk.: Marek Kondrat, Małgorzata Pieczyńska, Renata Dancewicz, Witold Dębicki, Alosza Awdiejew, Artur Żmijewski, Edyta Olszówka, Ryszard Radwański, Zdzisław Wardejn, Grzegorz Warchoł; Dla małoletnich od lat 16 |
17:15 | Polonia 24. Tygodnik; magazyn (2024) |
17:50 | Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 23 (2012); reż.: Sylwester Jakimow; wyk.: Antoni Królikowski, Natalia Idzikiewicz, Weronika Kosobudzka, Kinga Preis, Jacek Braciak; Dla małoletnich od lat 7 |
18:10 | Teleexpress Extra (2024); STEREO, 16:9 |
18:30 | Panorama (2024); STEREO, 16:9 |
19:00 | Gra słów. Krzyżówka - /838/; teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
19:30 | Okrasa łamie przepisy - Kuchnia polska. Placki z krzycy - (JM); magazyn kulinarny (2023); reż.: Tomasz Rostworowski; Bez ograniczeń wiekowych |
20:00 | Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej - /146/ (Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej); magazyn kraj prod.Niemcy (2024); reż.: Oskar Płonka; Dla małoletnich od lat 7 |
20:20 | Przepis dnia s.VIII - odc. (67) (2024); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
20:30 | Program informacyjny 19.30 (2024); STEREO, 16:9 |
20:55 | Gość 19.30 (2024); STEREO, 16:9 |
21:00 | Pogoda (2024); STEREO, 16:9 |
21:05 | Sport (2024); STEREO, 16:9 |
21:15 | Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 296 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 6) - Tragedia w teatrze - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2020); reż.: Filip Zylber; wyk.: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Górska, Katarzyna Burakowska, Piotr Polk, Michał Piela, Edyta Olszówka, Bartłomiej Firlet, Rafał Cieszyński, Artur Pontek; Dla małoletnich od lat 12 |
22:05 | Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 297 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 7) - Mikroklimat - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2020); reż.: Filip Zylber; wyk.: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Górska, Katarzyna Burakowska, Piotr Polk, Michał Piela, Edyta Olszówka, Bartłomiej Firlet, Rafał Cieszyński, Artur Pontek; Dla małoletnich od lat 12 |
23:00 | Polonia 24. Tygodnik; magazyn (2024) |
23:40 | Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 23 (2012); reż.: Sylwester Jakimow; wyk.: Antoni Królikowski, Natalia Idzikiewicz, Weronika Kosobudzka, Kinga Preis, Jacek Braciak; Dla małoletnich od lat 7 |