NewYorkPolonia >> Lokalne Wydarzenia
Send Fresh Flowers Worldwide
Wyniki od: 41 do: 60 z 257 znalezionych

Więcej wyników:   prev | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | next
8 grudnia, 2013
Spektakl - TUWIM TU i TERAZ
pic
Scirball Center for the Performing Arts
566 LaGuardia Pl, New York, NY

Tickets
Ksiegarnia Polonia 718-389-1648
Exlibris 718-349-0468,
Music Planet 718-383-2051,
Music Planet-Ridgewood 718-673-4710, Agencja Anka - Ridgewood -718-381-4800, Sawa Travel 973-478-6611,
Eurotel 908-486-6262,
Box Office: 212-352-3101, 866- 811-4111, http://nyuskirball.org

"Tuwim Tu i Teraz” to spektakl dla każdego: dla dzieci i dla dorosłych – świetny pomysł na pochmurny dzień, sposób na nudę i poprawę nastroju. Jeżeli wybierzecie się państwo na ten spektakl to będziecie mieć do czynienia z zupełnie niezwykłą i niepowtarzalną produkcją oraz spędzicie niezapomniane chwile w bliskich spotkaniach ze sztuką. Spektakl będzie próbą odpowiedzi na pytanie: “W jaki sposób obcowanie z magią twórczości Juliana Tuwima, znakomitego poety i wielkiego patrioty – piewcy polskości, pomaga nam dziś w przechowaniu naszej narodowej tradycji, literatury i kultury w kraju i za granicą?”.
Część pierwsza przedstawienia zadedykowana jest całym rodzinom a szczególnie dzieciom. Takie wiersze –bajki „Ptasie Radio”, „Pan Trallalinski”, „Dwa Michały”, „Rzepka” czy „Lokomotywa pozostały w sercu każdego, kto w dzieciństwie czytał wiersze Tuwima, stanowiące klasykę polskiej literatury dziecięcej. Dzięki wielu zabawnym przygodom opisanym w wierszykach, dzieci i ich rodzice, dziadkowie, opiekunowie będą mogli odbyć cudowną podróż do krainy fantazji i przeżyć niezwykłe przygody. Odpowiemy sobie na pytanie: ile jest w nas dziś z Tuwima, na którego rymach dla dzieci wychowało się kilka pokoleń Polaków?”
W części drugiej dzieci będą mogły uczestniczyć w foyer teatru w „Zabawach z Panem Tuwimem” a na scenie sali teatralnej odbędzie się spektakl "Tuwim rodzicom”. Aktorzy przedstawią fragmenty pięknego, emigracyjnego poematu "Kwiaty polskie" w oprawie muzycznej wspaniałego pianisty, szopenisty Marka Drewnowskiego. Usłyszymy również niezapomniane teksty przebojów, które śpiewali od dwudziestolecia międzywojennego po współczesność między innymi Hanka Ordonówna ("Miłość ci wszystko wybaczy" i "Na pierwszy znak", „Ja śpiewam piosenki”), Mieczysław Fogg („Nasza jest noc”), Ewa Demarczyk ("Tomaszów") , Marek Grechuta ("Pomarańcze i mandarynki"), Czesław Niemen ("Wspomnienie").
W programie oczywiście nie może zabraknąć pikantnych aforyzmów i dowcipnych wypowiedzi twórcy kabaretowych przebojów. Teksty Tuwima prezentowali najwięksi polscy aktorzy, jak Jan Kobuszewski, Wiesław Michnikowski, Edward Dziewoński, Janusz Gajos, Piotr Fronczewski, Wojciech Pszoniak. Utwory kabaretowe wybrzmiewały i do dziś mają je w swoim repertuarze słynne kabarety: "Qui Pro Quo", "Dudek", "Ani Mru Mru"… Przekonacie się Państwo sami, że teksty Tuwima nadal bawią i zachwycają, bowiem do dziś nie straciły na aktualności Będzie się działo ! Dla każdego coś dobrego: odrobina refleksji, "bukiet" wspomnień z dzieciństwa, dużo humoru, piękna muzyka. A to wszystko w znakomitym wykonaniu wybitnych polskich aktorów w specjalnie przygotowanym spektaklu.

6 grudnia, 2013
Koncert - Lady Pank i Kukiz
pic
WARSAW PNH
12/6/2013 (Friday) 8:00 PM
261 DRIGGS AVE
BROOKLYN NY 11222 MAP
Phone: 718.387.0505


1 grudnia, 2013
Koncert - Sylwia Grzeszczak, Rafał Brzozowski, Liber
pic
Kliknij na plakat

23 listopada, 2013
Bal Andrzejkowy na Manhattanie
pic
23 Listopada 2013r. 9:00 PM
101 East 7th Street
Manhattan, New York

Polska Szkoła im. O. A. Kordeckiego przy parafii św. Stanisława B.M. na Manhattanie
zaprasza na
BAL ANDRZEJKOWY
w sobotę 23 listopada 2013 o godz. 21:00.
W cenę biletu wliczony jest gorący posiłek, ciasto, kawa, herbata, loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami oraz wspaniała zabawa z zespołem Secret.

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony jest na potrzeby Polskiej Szkoły.
Cena biletu: $40
Po więcej informacji proszę dzwonić pod numery: parafia (212)475-4576 lub szkoła (917) 301-6875
PSD im. o. A. Kordeckiego

22 listopada, 2013
Koncert - Enej i Pectus w NY
pic
WARSAW PNH
11/22/2013 (Friday) 8:00 PM
261 DRIGGS AVE
BROOKLYN NY 11222 MAP
Phone: 718.387.0505


10 listopada, 2013
Teatr - "Chory z urojenia" na Manhattanie
pic
Spektakl Teatru 6. Piętro

„CHORY Z UROJENIA”

Występują:
Argan: Andrzej GRABOWSKI
Aniela: Katarzyna GRABOWSKA
Ludwisia: Maria PAWŁOWSKA
Belina: Anna KORCZ
Antosia: Joanna KUROWSKA
Pan Wiara / Rejent: Mateusz LISIECKI
Kleant: Piotr PIKSA
Pan Biegunka / Pan Czyściciel: Henryk TALAR
Berald: Andrzej SZOPA
Tomasz Biegunka: Bartłomiej FIRLET

Scenografia: Giovanni PAMPIGLIONE
Kostiumy: Beata HARASIMOWICZ
Muzyka: Maciej MAŁECKI

MANHATTAN
Niedziela, 10 listopada godz. 3pm
Tribeca Performing Arts Center
199 Chambers Street
New York, NY 10007


9 listopada, 2013
Teatr - "Chory z urojenia" w New Jersey
pic
Spektakl Teatru 6. Piętro

„CHORY Z UROJENIA”

Występują:
Argan: Andrzej GRABOWSKI
Aniela: Katarzyna GRABOWSKA
Ludwisia: Maria PAWŁOWSKA
Belina: Anna KORCZ
Antosia: Joanna KUROWSKA
Pan Wiara / Rejent: Mateusz LISIECKI
Kleant: Piotr PIKSA
Pan Biegunka / Pan Czyściciel: Henryk TALAR
Berald: Andrzej SZOPA
Tomasz Biegunka: Bartłomiej FIRLET

Scenografia: Giovanni PAMPIGLIONE
Kostiumy: Beata HARASIMOWICZ
Muzyka: Maciej MAŁECKI

NEW JERSEY
Sobota, 9 listopada godz. 7pm
Memorial Auditorium
Montclair State University
1 Normal Avenue
Montclair, NJ 07043


6 października, 2013
76 Parada Pułaskiego
pic
76 Parada Pułaskiego odbędzie się 6 października, 2013.


22 września, 2013
Cezary Pazura I trzej muszkieterowie kabaretu w NY
Tribeca Performing Arts Center
9/22/2013 (Sunday) 3:00 PM
199 Chambers Street
New York NY

Cezary Pazura
Zapowiadał się na bardzo utalentowanego aktora scenicznego. Jeszcze jako student łódzkiej Filmówki wystąpił w roli doktora Żywago w warszawskim Teatrze Ochoty.
Ta rola była objawieniem. Potem przez lata pozostał wierny scenie Machulskich swoich profesorów. Na krótko przeniósł się do Teatru Powszechnego. Szybko uznał, że jego żywiołem jest film. Dał się zauważyć w produkcjach Machulskiego, Pasikowskiego, Koterskiego. To przyniosło ogromną popularność. Z myślą o nim nakręcono serial 13 posterunek. W Polsacie prowadził również teleturniej Strzał w 10
W ostatnich latach coraz chętniej występuje na estradzie. Prowadzi kabaretony, pojawił się jako komentator w programie Zabij mnie śmiechem. Na estradzie też postanowił obchodzić swoje 25-lecie pracy artystycznej. Do udziału zaprosił m.in. Jerzego Kryszaka, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Piotra Bałtroczyka, Kabaret Młodych Panów, a także – po raz pierwszy w kabaretowym wydaniu aktora Pawła Małaszyńskiego. Wspólnie z jubilatem świętowali również m.in. Andrzej Grabowski, Radosław Pazura, Kuba Sienkiewicz, Łowcy.B oraz Paweł Dłużewski.Piotr Baltroczyk
Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Znany jako człowiek orkiestra. Jest połączeniem nietuzinkowego dziennikarza, poety o stu twarzach i satyryka posługującego się iście niecodziennym językiem. Estrada to jego środowisko naturalne. Laureat Wiktora 2004 i 2007 w kategorii Osobowość telewizyjna oraz nagrody Dziennikarzy FPP Opole 2001. Niezaprzeczalnie jest unikatową postacią polskiej estrady. Prowadził i prowadzi niemal wszystko, w tym samochody i motocykle. Wystąpił w kilkuset programach telewizyjnych, jako gospodarz lub wykonawca. Jest przewodnikiem wielu imprez estradowych i łatwiej wymienia się te, w których nie brał udziału jako konferansjer, niż odwrotnie.


Jerzy Kryszak
Każdy występ Jerzego Kryszaka jest wydarzeniem nadzwyczajnym i niepowtarzalnym. Siła jego satyry bierze się stąd, że spotyka się bezpośrednio z publicznością i angażuje ją w swoje skecze,czym buduje niepowtarzalną atmosferę. Jerzy Kryszak propaguje dowcip publicystyczny pełen świeżego spojrzenia na bieżącą scenę polityczną, ze zręcznością, obnażający jej wady i słabości. Aktor umiejętnie wciela się w postać którą naśladuje. Gestykuluje, zmienia głos, akcentuje np. krzycząc - po prostu stwarza niepowtarzalne widowsko, na którą publiczność reaguje śmiechem i brawami. Show Kryszaka to występ zarówno dla młodych jak i dla starszych. Kryszak na scenie jest niebanalny, często wymagający i zawsze pozostawia dobre wrażenie.
Artur Andrus
Artur Andrus to artysta multimedialny. Na co dzień redaktor trójkowej \"Powtórki z rozrywki\", legendarny gospodarz spotkań kabaretowych w warszawskiej \"Piwnicy pod Harendą\", co jakiś czas konferansjer różnych imprez kabaretowych, a poza tym poeta, piosenkarz, dziennikarz, autor książek, tekstów piosenek, bajek, artysta kabaretowy, komentator \"Szkła kontaktowego\", Mistrz Mowy Polskiej...
5 marca 2012 r. nakładem wytwórni Mystic Production ukazała się nowa płyta Artura Andrusa \"Myśliwiecka\", która zawiera takie hity jak: Ballada o Baronie, Niedzwiedziu i Czarnej Helenie; Cieszyńska, Piłem w Spale, spałem w Pile i wiele innych. Po 9 miesiącach od wydania, płyta uzyskała status Podwójnie Platynowej Płyty.

szykujemy dla publiczności sporo niespodzianek i nowych skeczy, które będzie można usłyszeć i zobaczyć po raz pierwszy zachęca Cezary Pazura.

15 września, 2013
Spektakl Teatru Ateneum - Marylin Mongoł
pic
Spektakl Teatru Ateneum

Nikołaj Kolada

„MARYLIN MONGOŁ” (Murlin Murlo)

przekład – Jerzy CZECH
reżyseria – Bogusław LINDA
scenografia – Małgorzata SZCZĘŚNIAK
kostiumy – Olga MOKRZYCKA-GROSPIERRE
światło – Prot JARNUSZKIEWICZ
opracowanie muzyczne - Fabian WŁODAREK, Robert SIWAK, Bartłomiej KRAUZ

Występują:
Inna – Agata KULESZA
Olga – Olga SARZYŃSKA
Misza – Marcin DOROCIŃSKI
Aleksy – Dariusz WNUK
muzykę na żywo wykonują: Bartłomiej KRAUZ, Fabian WŁODAREK i Robert SIWAK

GOŚĆ SPECJALNY: BOGUSŁAW LINDA

MANHATTAN
Niedziela, 15 września godz. 3pm
Tribeca Performing Arts Center
199 Chambers St
New York, NY 10007


25 sierpnia, 2013
VI Polonijny Turniej Siatkówki o Puchar Western Union
pic
25 Sierpnia 2013r. 2:00 PM
Park Miejski przy Mt. Pleasant Ave.
Wallington, NJ
Polonijny Klub Podróżnika
zaprasza na
VI Polonijny Turniej Siatkówki o Puchar Western Union
Niedziela 25 Sierpnia
Początek o 2:00 pm
Park Miejski przy Mt. Pleasant Ave., w Wallington, NJ

Zapraszamy wszystkie drużyny, które w swojej 6-osobowej drużynie będą miały przynajmniej 3 osoby poniżej 25 roku życia i oraz jedną kobietę (w dowolnej grupie wiekowej).
Pozostali uczestnicy mogą mieć dowolną ilość lat.
Jest to turniej polonijny - czyli mówimy po polsku.
Zależy nam na tym aby był to turniej dla młodzieży i całych rodzin. Naszym celem jest dobra zabawa przy sporcie.
Zgłoszenia całych drużyn prosimy kierować via e-mail: info@odkrywcy.com
lub
telefonicznie 1-973-473-1249
Zapraszamy sponsorów do fundowania nagród rzeczowych a was wszystkich do kibicowania.
Więcej informacji na stronie internetowej:
1-973-473-1249
http://www.odkrywcy.com

28 czerwca, 2013
Zapraszamy na "Zabawę Urodzinową" z okazji 75-lecia naszego zespołu!
pic
75-te Urodziny
Polsko-amerykańskiego Zespołu Folklorystycznego
piątek, 28 czerwca 2013 r.
20:30 - 2:30

DJ Stefan/Daniel/Wojtek
Kapela Ludowa

Loteria

Sugerowana donacja $10
[Bufet & Bar płatny]

Warsaw / Polish National Home
261 Driggs Ave
Brooklyn, New York 11222
www.pafdc.org | 718.907.6199
Like @ www.facebook.com/pafdc
Follow @ www.twitter.com/pafdc


9 czerwca, 2013
41. Festiwal Dziedzictwa Polskiego w NJ
pic
Niedziela, 9. czerwca 2013 (niezaleznie od pogody)
PNC Bank Arts Center, Holmdel, N.J.
Zjazd 116 z autostrady Garden State Parkway
Informacje: 908-665-9672


Specjaly kuchni polskiej przygotowane przez szefow kuchni polskich restauracji
Pamiatki polskiej kultury
Atrakcje dla dzieci
Kiermasz artykulow polskich


26 kwietnia, 2013
Koncert - Perfect
pic
Perfect w Klubie "Warsaw", 261 Driggs Ave., Brooklyn NY 11222, 26 kwietnia 2013, piątek, godz. 8pm. Koncert specjalny. Ostatnia planowana trasa po USA. Ilość miejsc ograniczona.

19 kwietnia, 2013
Film - "Układ Zamknięty"
pic
Najnowszy film Ryszarda Bugajskiego UKŁAD ZAMKNIĘTY już od 19 do 24 kwietnia w New Jersey i Nowym Jorku!

Film Ryszarda Bugajskiego, jednego z najbardziej bezkompromisowych polskich twórców filmowych.

Oparta na prawdziwych wydarzeniach sprzed dziesięciu lat dramatyczna historia trzech właścicieli świetnie prosperującej spółki, którzy - wskutek zmowy skorumpowanych urzędników: prokuratora (Janusz Gajos) i naczelnika urzędu skarbowego (Kazimierz Kaczor) - zostają pokazowo zatrzymani pod zarzutem działania w zorganizowanej grupie przestępczej i prania brudnych pieniędzy.

Reżyser Ryszard Bugajski: Tak naprawdę jest to film o walce dobra ze złem... o starciu między urzędnikami i zwykłymi ludźmi, którzy ciężką pracą i pomysłowością próbują budować nową Polskę.


5 kwietnia, 2013
Koncert - De Mono
pic
De Mono, jeden z najpopularniejszych polskich zespołów, powstał w 1984 roku, jednak jego ostateczny skład skrystalizował się dopiero trzy lata później. Do Marka Kościkiewicza (śpiew, gitara), Piotra Kubiaczyka (gitara basowa) i Dariusza Krupicza (perkusja), grających pod nazwą Mono, dołączyli gitarzysta Jacek Perkowski, saksofonista Robert Chojnacki i wokalista Andrzej Krzywy, a zespół zmienił nazwę na De Mono.

Już pierwsza płyta zespołu, wydany w 1989 roku krążek "Kochać inaczej", okazała się ogromnym sukcesem, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia. Album zawierał takie przeboje jak tytułowy "Kochać inaczej", "Otoczony" czy "Granice". Rok później pojawiła się druga płyta zespołu "Oh Yeah" z kolejnymi wielkimi przebojami: "Moje miasto nocą", "Tak blisko ciebie" czy "Zostańmy sami". Zespół wystąpił na festiwalach w Opolu i Sopocie oraz po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych. Po dwumiesięcznym pobycie w Nowym Jorku i Chicago, De Mono na kilka miesięcy zawiesił działalność.
Jednak już w 1992 ukazała się najpopularniejszą w karierze zespołu płyta "Stop" z przebojami “Znów jesteś ze mną”, “Statki na niebie” i “Ostatni pocałunek”. Dwa lata później ukazał się “Abrasax”, z którego pochodziły m.in. “Kamień i aksamit” oraz “Zaklęci w tańcu”. Od połowy lat 90. muzycy De Mono poświęcili się solowym projektom, mimo to w samym roku 1996 zespół zagrał ponad 80 koncertów na terenie Polski.
Kolejne lata to dobrze przyjęte albumy z nową muzyką „Paparazzi“, "Play", "DeLuxe” i “Siedem dni” oraz płyta z największymi przebojami zespołu zatytułowana żartobliwie "De Best", ale też kilkukrotne zmiany składu. W 2008 De Mono było gwiazdą festiwalu Poland on the Pier w chicagowskim Navy Pier; w tym samym roku zespół otrzymał Drewnianego Yacha za klip do nagrania "Asfaltowe łąki" na Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film.
Rok 2012 przyniósł specjalną trasę zespołu na 25-lecie, z koncertem galowym w Sali Kongresowej. Sucesem było też wydanie album “Spiekota” z coverami polskich przebojów z lat 60. i 70. utrzymanymi w stylu reggae.

5 kwietnia – Warsaw at Polish National Home, New York


10 marca, 2013
Spektakl - "Fredro dla dorosłych mężów i żon"
pic
Fredro Dla Dorosłych Męzów i Żon to inteligentna zabawa z teatralną tradycją. Opowiadania z żywiołowym humorem historia o zdradzających i zdradzanych mężach, żonach i ich kochankach z zaskakująca puenta i duża doza niepoprawnosci.

Rewelacyjna gra aktorska, blyskotliwa inscenizacja, zaskakująca interpretacja i przyjemność słuchania polszczyzny w najlepszym wydaniu.
Zagrany od dnia premiery ponad 250 razy spektakl, jest wciaz oblegany przez widzów, a wedlug rankingu tygodnika Wprost osiagnal status jednego z najchetniej ogladanych spektakli dramatycznych w Polsce. Od pazdziernika 2010 roku Fredro Dla Doroslych Mezów i Zon widnieje w stalym repertuarze na deskach Teatru 6.pietro.

Fredero dla doroslych - Mezów i Żon jest opowiadana z duza ironia historia o niekonczacych sie nigdy wojnach, które prowadza ze soba w imie milosci Kobiety z Wenus i Mezczyzni z Marsa.
W spektaklu bedzie mozna podziwiać brawurowa gre znakomitych aktorów –Joanny Liszowskiej, Jolanty Fraszynskiej, Michala Zebrowskiego i Konrada Darochy.

College of The Arts Montclair State University
3/10/2013 (Sunday) 5:00 PM
1 Normal Ave
Upper Montclair NJ 07043
Phone: 773-202-0470


3 marca, 2013
Kabaret - Neo-Nówka - Brooklyn, NY
pic
Kabaret NEO-NOWKA!!!
Są z Wrocławia. Uprawiają satyrę polityczną. Ale z pomysłem - co jest nie lada sztuką.
Pewnego dnia założyli moherowe berety i zaczęli mówić ze sceny o tym, co ich naprawdę wkurza.
I zostali dostrzeżeni. Są więc przykładem na to, że szczerość popłaca.
Lecz nie tylko moher jest tematem ich skeczy. Oprócz treści społecznych zajmują się wszechogarniającym absurdem. Oglądając ten kabaret ma się wrażenie, że „gdzieś już się to widziało”... A potem się przypomina – no tak, wczoraj w urzędzie.
Kabaret Neo-Nówka powstał we Wrocławiu w 2000 roku. Od tego czasu stworzył kilka programów scenicznych, kilka telewizyjnych, zdobył niezliczoną ilość nagród na wszystkich festiwalach kabaretowych i właśnie wydaje drugie DVD w swojej karierze. Kabaret Neo-Nówka w swych programach pokazuje przemiany społeczno-kulturalne naszego kraju, a zwłaszcza jego mieszkańców. Kabaret także nie stroni od trudnych tematów, ale pokazując je w sposób zwiewny, lekki i subtelny. Cechuje ich naturalność i bezkompromisowość.

A pomysłów na numery im nie brakuje. Pisze je samo życie...

Goscinnie wystapi kabaret JURKI

WARSAW PNH
3/3/2013 (Sunday) 7:30 PM
261 DRIGGS AVE
BROOKLYN NY 11222


3 marca, 2013
Kabaret - Neo-Nówka - Passaic, NJ
pic
Kabaret NEO-NOWKA!!!
Są z Wrocławia. Uprawiają satyrę polityczną. Ale z pomysłem - co jest nie lada sztuką.
Pewnego dnia założyli moherowe berety i zaczęli mówić ze sceny o tym, co ich naprawdę wkurza.
I zostali dostrzeżeni. Są więc przykładem na to, że szczerość popłaca.
Lecz nie tylko moher jest tematem ich skeczy. Oprócz treści społecznych zajmują się wszechogarniającym absurdem. Oglądając ten kabaret ma się wrażenie, że „gdzieś już się to widziało”... A potem się przypomina – no tak, wczoraj w urzędzie.
Kabaret Neo-Nówka powstał we Wrocławiu w 2000 roku. Od tego czasu stworzył kilka programów scenicznych, kilka telewizyjnych, zdobył niezliczoną ilość nagród na wszystkich festiwalach kabaretowych i właśnie wydaje drugie DVD w swojej karierze. Kabaret Neo-Nówka w swych programach pokazuje przemiany społeczno-kulturalne naszego kraju, a zwłaszcza jego mieszkańców. Kabaret także nie stroni od trudnych tematów, ale pokazując je w sposób zwiewny, lekki i subtelny. Cechuje ich naturalność i bezkompromisowość.

A pomysłów na numery im nie brakuje. Pisze je samo życie...

Goscinnie wystapi kabaret JURKI

Polish American Cultural Center
3/3/2013 (Sunday) 3:00 PM
1-3 Monroe Street
Passaic NJ 07055


10 lutego, 2013
Film "Podejrzani Zakochani" w Maplewood, NJ
pic
NIEDZIELA, 10 LUTEGO 2013 godz. 3:00 pm & 5:00 pm

Maplewood Theatres
155 Maplewood Ave.
Maplewood, NJ 07040

Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Basię (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simone, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie, wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka przestępców, polująca na bezcenną kolekcję diamentów. W intrydze pełnej omyłek nikt nie wie, kto jest podejrzany, a kto zakochany. Tu nawet zakochanymi zostaje się z przypadku! Wraz z inteligentem i romantyczką w ciąg nieprawdopodobnych zdarzeń miłosno-kryminalnych zostaną wplątani femme fatale, rabuś, oszust i kierownik-służbista. Szybka, wartka akcja, jedni chcą zdobyć pieniądze, inni chcą zdobyć uczucie...

Idealny prezent na Walentynki, kup bilety on-line już dzisiaj! Kliknij na ikonkę koszyka. Pojedyncze bilety dostępne będą również w miarę wolnych miejsc przed seansami w kinie.

WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TELEFONU: 551 655 4431Więcej wyników:   prev | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | next
Martin Transports International
CalPolonia
AzPolonia