00:00 | Zakończenie dniaCZWARTEK 25.04.2024 TV Polonia |
00:00 | Gra słów. Krzyżówka - /852/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
00:30 | Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (609) (2024); reż.: Beata Świętnicka, Witold Świętnicki; Bez ograniczeń wiekowych |
01:00 | Jak to działa - Ekologia - CO2; magazyn (2022); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
01:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
01:55 | Pytanie na śniadanie - w tym Panorama Flesz (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
05:10 | Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi - odc. 534 (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
05:30 | Barwy szczęścia - odc. 2945 - (N) (JM); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Iwona Siekierzyńska; wyk.: Anna Gzyra - Augustynowicz, Marek Molak, Amelia Listwon, Katarzyna Głogowska, Piotr Chys, Michał Rolnicki, Katarzyna Glinka, Bronisław Wrocławski, Natalia Zambrzycka, Elżbieta Romanowska; Dla małoletnich od lat 12 |
06:00 | Gość Poranka (2024) |
06:25 | Ludzie z dobrego towarzystwa - Rafał Blechacz; cykl reportaży (2023); Dla małoletnich od lat 12 |
06:50 | O mnie się nie martw s.II odc. 6/13 - (N) (AD); serial komediowy TVP (2015); reż.: Michał Rogalski, Filip Zylber; wyk.: Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała, Andrzej Zieliński, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Maciąg; Dla małoletnich od lat 12 |
07:40 | O mnie się nie martw s.II odc. 7/13 - (N) (AD); serial komediowy TVP (2015); reż.: Michał Rogalski, Filip Zylber; wyk.: Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała, Andrzej Zieliński, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Maciąg; Dla małoletnich od lat 12 |
08:30 | Widzący w ciemności; film dokumentalny (2023); reż.: Jadwiga Nowakowska; Dla małoletnich od lat 7 |
09:35 | Bajki naszych rodziców - Miś Uszatek - Apetyt na wisienki; serial animowany (1976); reż.: Marian Kiełbaszczak; Bez ograniczeń wiekowych |
09:45 | Mały pingwin Pik - Pok - odc. 20 - Biały Miś (1991); reż.: Krystyna Kulczycka; Bez ograniczeń wiekowych |
10:00 | Korona królów. Jagiellonowie. Taka historia - odc. 13 - (N); telenowela dokumentalna (2023); reż.: Piotr Fiedziukiewicz; wyk.: Paula Stępczyńska, Wojciech Żołądkowicz, Szymon Nygard; Dla małoletnich od lat 12 |
10:30 | Barwy szczęścia - odc. 2945 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Iwona Siekierzyńska; wyk.: Anna Gzyra - Augustynowicz, Marek Molak, Amelia Listwon, Katarzyna Głogowska, Piotr Chys, Michał Rolnicki, Katarzyna Glinka, Bronisław Wrocławski, Natalia Zambrzycka, Elżbieta Romanowska; Dla małoletnich od lat 12 |
11:00 | Teleexpress - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
11:20 | Gra słów. Krzyżówka - /853/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
11:50 | Leśniczówka - odc. 696 - (N); serial obyczajowy TVP (2023); reż.: Marek Bukowski; wyk.: Patryk Janas, Sebastian Jasnoch, Rafał Szałajko, Przemysław Bluszcz, Jarosław Gruda, Joanna Orleańska, Maria Pawłowska, Przemysław Stippa, Polina Vasylyna, Piotr Więcławski; Dla małoletnich od lat 12 |
12:20 | Polskie Parki Narodowe - Poleski Park Narodowy - (N); film dokumentalny (2022); reż.: Rafał Kołodziej; Bez ograniczeń wiekowych |
12:50 | W obiektywie Polonii - Wschód; magazyn (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
13:10 | Wilnoteka - (odc. 678) ((odc. 678)); magazyn kraj prod.Litwa (2024); reż.: Walenty Wojniłło; Bez ograniczeń wiekowych |
13:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
13:55 | Pytanie dnia (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
14:05 | Pogoda (2024) |
14:10 | Sport (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
14:25 | Ekstradycja I - odc. 6/6 - (N); serial kryminalny TVP (1995); reż.: Wojciech Wójcik; wyk.: Marek Kondrat, Małgorzata Pieczyńska, Renata Dancewicz, Witold Dębicki, Alosza Awdiejew, Artur Żmijewski, Lew Rywin, Paweł Wilczak, Maria Pakulnis; Dla małoletnich od lat 16 |
15:20 | Ekstradycja 2 - odc. 1/9 - (N); serial TVP (1996); reż.: Wojciech Wójcik; wyk.: Marek Kondrat, Małgorzata Pieczyńska, Renata Dancewicz, Witold Dębicki, Maria Pakulnis, Paweł Wilczak, Jan Englert, Olaf Lubaszenko, Lew Rywin, Karol Strasburger; Dla małoletnich od lat 16 |
16:15 | Polonia 24. Tygodnik; magazyn (2024) |
16:50 | Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 26 (2012); reż.: Sylwester Jakimow; wyk.: Antoni Królikowski, Natalia Idzikiewicz, Weronika Kosobudzka, Kinga Preis, Jacek Braciak, Dominika Kluźniak; Dla małoletnich od lat 7 |
17:10 | Teleexpress Extra - (N) (2024); STEREO, 16:9 |
17:30 | Panorama (2024); STEREO, 16:9 |
18:00 | Gra słów. Krzyżówka - /853/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
18:30 | Okrasa łamie przepisy - Pesto, salsa czy sałsza - (N) (JM); magazyn kulinarny (2024); reż.: Tomasz Rostworowski; Bez ograniczeń wiekowych |
19:00 | Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Zbigniew Pietrzykowski - (N); reportaż (2020); Dla małoletnich od lat 12 |
19:20 | Przepis dnia s.VI - odc. (32) (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
19:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9 |
19:55 | Pytanie dnia (2024); STEREO, 16:9 |
20:00 | Pogoda (2024) |
20:05 | Sport (2024); STEREO, 16:9 |
20:15 | Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 302 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 12) - Gość w dom - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2020); reż.: Filip Zylber; wyk.: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Górska, Katarzyna Burakowska, Piotr Polk, Michał Piela, Bartłomiej Firlet, Rafał Cieszyński, Artur Pontek, Hanna Śleszyńska; Dla małoletnich od lat 12 |
21:05 | Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 303 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 13) - Wokaliści - (N) (AD); serial kryminalny TVP (2020); reż.: Filip Zylber; wyk.: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Górska, Eryk Lubos, Piotr Polk, Redbad Klynstra-Komarnicki, Michał Piela, Bartłomiej Firlet, Rafał Cieszyński, Artur Pontek; Dla małoletnich od lat 12 |
22:00 | Polonia 24. Tygodnik; magazyn (2024) |
22:40 | Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 26 (2012); reż.: Sylwester Jakimow; wyk.: Antoni Królikowski, Natalia Idzikiewicz, Weronika Kosobudzka, Kinga Preis, Jacek Braciak, Dominika Kluźniak; Dla małoletnich od lat 7 |
23:00 | Barwy szczęścia - odc. 2945 - (N); serial obyczajowy TVP (2024); reż.: Iwona Siekierzyńska; wyk.: Anna Gzyra - Augustynowicz, Marek Molak, Amelia Listwon, Katarzyna Głogowska, Piotr Chys, Michał Rolnicki, Katarzyna Glinka, Bronisław Wrocławski, Natalia Zambrzycka, Elżbieta Romanowska; Dla małoletnich od lat 12 |
23:30 | Ludzie z dobrego towarzystwa - Rafał Blechacz; cykl reportaży (2023); Dla małoletnich od lat 12 |
23:55 | Przepis dnia s.VI - odc. (32) (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |